Special 24 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser197487

Guest
Co Ty nie startujemy tym skladem co wtedy niestety tylko slabszym a szkoda. Braknie alkoiperly i amsila to bankowo:/
 

DeletedUser196755

Guest
Znaczy rozumiem powod, bo granie w kilka osob na jednym koncie to przesada. Ale blokada na jedno urzadzenie to kiepskie rozwiazanie. Moze warto wprowadzic na dwa? :) Bo telefon + pc to jednak norma dzisiaj
 

DeletedUser196755

Guest
Telefon na dzien na uczelni, ale nie wyborazam sobie robic wszystkiego z telefonu. Serio. Dostajecie kase za premke od nas, wiec ustawienia pod graczy powinny byc. Dwa urzadzenia w pelni popieram. Wiecej ban, rozumiem. Ale telefon i pc to minimum
 

xv4d

Chłop
Wynik reakcji
3
ja zrozumiałem odwrotnie - wyłącznie jedno konto z danego urządzenia
dlatego podany jest przykład publicznych urządzeń z których korzysta wiele osób
jednym słowem -brak opcji dzielenia łącza
 

DeletedUser197487

Guest
O jest i ragnus. To co krzysiu i ragnus jutro sie widzimy;)?
 

DeletedUser197487

Guest
A jak wyglada sprawa laczy. Czy korzystanie z wifi i danych komorkowych jest zabronione rowniez? Musialbym grac albo na 1 albo na 2?
 

DeletedUser184223

Guest
Na jednym urządzeniu może być tylko jedno konto. Koniec filozofii

Na poprzednim specku z wifi korzystałem w domu, w tramwajach (publiczne wifi), w galeriach i różnych innych miejscach gdzie się dało oraz u brata który też grał na tym specku. Także na spokojnie mordeczki <cfaniak>
 

DeletedUser178225

Guest
Co Ty nie startujemy tym skladem co wtedy niestety tylko slabszym a szkoda. Braknie alkoiperly i amsila to bankowo:/

Nie ma farmy to i go nie będzie proste, bo siedzenie 24/7 mu nic nie o to cała filozofia xd
Ko u nas nie było paru osób na 23 i dlatego tak wyszło :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry