Special 23 - dyskusja

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
A ja bym w ogóle wyłączył zastępstwa na tym świecie :p

A widze taki plan jest, bardzo dobry pomysł.
 

Remix FBR 69

Kurier Plemion - agresor roku 2010
Wynik reakcji
152
Lipa z tym farmieniem. Nie chce mi się 24h siedzieć i farmić :/ srry w ogóle nie chce mi się farmić :D a tylko tak grając ma się szanse ugrać topkę. Także, fajnie że taki świat powstanie ale niestety to nie dla mnie :(.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Lipa z tym farmieniem. Nie chce mi się 24h siedzieć i farmić :/ srry w ogóle nie chce mi się farmić :D a tylko tak grając ma się szanse ugrać topkę. Także, fajnie że taki świat powstanie ale niestety to nie dla mnie :(.

swiateczny jeden skonczylem jako top 2 do konca bijac sie z alexem o top 1, a wcale nie farmilem XD na eku cisnalem ;D:D
 

DeletedUser178225

Guest
Zagram:D chętnych przyjmę na pw xd
No i oczywiście mam nadzieje że wysłanie surek będzie zabronione :)
 

DeletedUser192828

Guest
O widze szykuję się fajny specek,chyba wrócę do gry :D Ogarnia któs jakaś ekipę?
 

DeletedUser189724

Guest
Jak komuś brakuje ekipy mogę wpaść.
Info priv. Gra/Forum 100,121,Arkadia 4
 

Gandziolog

Łucznik
Wynik reakcji
7
Lipa z tym farmieniem. Nie chce mi się 24h siedzieć i farmić :/ srry w ogóle nie chce mi się farmić :D a tylko tak grając ma się szanse ugrać topkę. Także, fajnie że taki świat powstanie ale niestety to nie dla mnie :(.
o kogo ja tu widzę :p graliśy razem na 36 świecie :p
Odaliście mi i Afgan'owi władze w plemieniu jak kończyliście :p
 

Remix FBR 69

Kurier Plemion - agresor roku 2010
Wynik reakcji
152
swiateczny jeden skonczylem jako top 2 do konca bijac sie z alexem o top 1, a wcale nie farmilem XD na eku cisnalem ;D:D

Brawo Ty :D ale podejrzewam, że na tym świecie samo eko to będzie zdecydowanie za mało bo zbiorą się PRO farmerzy :D

o kogo ja tu widzę :p graliśy razem na 36 świecie :p
Odaliście mi i Afgan'owi władze w plemieniu jak kończyliście :p

Kogo witam, kogo goszczę? :D Ehhh ś36 kiedy to było, aż łezka w oku się kręci :)
 
Do góry