Special 18 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser68767

Guest
Milisekundy włączone ,odstęp 1 s ,czyli mam rozumieć ,że synchro 4s ?
 

DeletedUser181911

Guest
jak barby sie nei roziwjaja to limit dopiero po ochronie bd mozna wyfarmic na graczach ;]
 

DeletedUser68767

Guest
Więc klasyczne synchro nie ma sensu . Dla mnie to jedyny minus ustawień. Wolałbym jednak odstępy 100-200 ms.
 

DeletedUser165813

Guest
ale małe zainteresowanie tym speckiem a takie fajne ustawienia.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
co do ustawień to może i fajne, kicha że limit farmienia znowu jest bo specki powinny być dla Nołlajfów a nie panienek..
ja jednak liczyłem na coś takiego jak nam rok temu w walentynki administracja zaserfowała, trudno, życie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
Więc klasyczne synchro nie ma sensu . Dla mnie to jedyny minus ustawień. Wolałbym jednak odstępy 100-200 ms.

Wlasnie dobrze ze odstepy grubasa sa co 1sec poniewaz nie tyle zrecznosc bedzie odgrywala glowna role lecz myslenie;)))
 

DeletedUser157137

Guest
Limit , limitem. Ale jednak limit adekwatny do rundy czy cos.. -_- a special jest to specjalny sposob rozgrywki od zawsze przyspieszony z krotkim okresem trwania wlasnie dla osob ktore moga poswiecic duza ilosc czasu w krotkim okresie czasowym. I wrzucanie tak malego limitu przy tak duzym starcie wioski jest paranoja..
 

DeletedUser

Guest
Limit , limitem. Ale jednak limit adekwatny do rundy czy cos.. -_- a special jest to specjalny sposob rozgrywki od zawsze przyspieszony z krotkim okresem trwania wlasnie dla osob ktore moga poswiecic duza ilosc czasu w krotkim okresie czasowym. I wrzucanie tak malego limitu przy tak duzym starcie wioski jest paranoja..

Nie podoba się , nie graj ;)
 

DeletedUser68767

Guest
Nie wiem jak wy, ale ja startuje :D Kto by chciał powalczyć ,bądź stworzyć coś fajnego startować na południowym wschodzie :D
 

DeletedUser

Guest
Ja mam jeszcze pytanie bo nie za bardzo rozumie , co do tego :

Przez pierwsze dwa dni (do 2 lutego) nie będzie możliwe korzystanie z zastępstwa. Ponadto, przez całą rundę używanie więcej niż jednego konta na danym urządzeniu będzie zabronione (ze skutkiem blokady z kasacją konta), pilnujcie więc swoich maszyn! Naturalnie nie dotyczy to korzystania z zastępstwa, gdy zostanie włączone. Sugerujemy korzystać wyłącznie z własnych komputerów/telefonów/tabletów i nie udostępniać ich do gry innym użytkownikom.

To znaczy że na jednym komputerze moge używać tylko jednego konta i nie moge wejść na inne gdzie gram ?
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
na początku będzie nudno, w miare upływu czasu się powinno rozkręcić:)

//Startuje jednak, temat w dziale "szukam".
 

DeletedUser173006

Guest
... akurat mi się ferie zaczynają i wyjeżdżam... wrr...
 

DeletedUser

Guest
widzę że wciąż muszę czekać na św bez farmienia :(
może wbije choć z odstępem 1s przesadzi ale ma to też dobre strony gwiazdorą nawet amator zklinuje i puści takie samo synhro :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry