Special 17 "Świąteczny" - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdyby tylko były monety, świat byłby idealny ( 3 poziomy technologii <3 (a dokładniej 3 poziomy =3)) i bym tylko żałował, że pewnie nie wbiję.

2 wioski też fajnie... Tylko ten zwiad słaby.
 

DeletedUser158548

Guest
Witam wszystkich.

Jakie będą początkowe 2 wioski? do jakiego stopnia rozbudowane???
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Jergal napisał:
Jakie będą początkowe 2 wioski? do jakiego stopnia rozbudowane???
Trochę podbiję eko, ratusz... Ale poza tym nic wielkiego. Żadnych wojskowych budynków od początku na pewno nie będzie.

jarasek724 napisał:
Co to tryb śpiący? o_O
Tryb, w czasie którego nie masz dostępu do swojej wsi, ale zarazem nie może ona zostać zaatakowana.
 

DeletedUser

Guest
a jak sie odniesiesz do tego?

Special 17 "Świąteczny", jak zapewne się spodziewacie, nie będzie trwał długo. Rozpocznie się 24 grudnia między 15 a 18, natomiast jego zakończenie nastąpi 14 stycznia w samo południe.



Rankingiem decydującym o końcowej klasyfikacji będzie ranking z 12:00, 21 stycznia

to keidy jest koniec
 

DeletedUser

Guest
A jak ma wyglądać ten tryb śpiący, ogólnie to nie wiem czy jak aktywuję tryb śpiący, a leci na mnie atak, to ten atak wejdzie i mnie zrabuje, czy też nic mi nie zrobi?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
a jak sie odniesiesz do tego?

Special 17 "Świąteczny", jak zapewne się spodziewacie, nie będzie trwał długo. Rozpocznie się 24 grudnia między 15 a 18, natomiast jego zakończenie nastąpi 14 stycznia w samo południe.



Rankingiem decydującym o końcowej klasyfikacji będzie ranking z 12:00, 21 stycznia

to keidy jest koniec

Aj, sorry, różne były koncepcje końcowej daty :p. 14 stycznia jest koniec. Poprawiłem w ogłoszeniu, dzięki.


A jak ma wyglądać ten tryb śpiący, ogólnie to nie wiem czy jak aktywuję tryb śpiący, a leci na mnie atak, to ten atak wejdzie i mnie zrabuje, czy też nic mi nie zrobi?

Nic Ci nie zrobi.
 

DeletedUser180285

Guest
A wiadomo jakie będzie eko i ratek dokładnie ?

I jaka będzie liczb barbarek na 1 gracza ?
 

DeletedUser

Guest
Zagram na pewno.
Jednakże wiem, że teoretycznie jest to Special dla graczy nie obchodzących świąt, lecz Ci co obchodzą będą mieli z pewnością ciężej. Moim zdaniem special powinniście wypuścić jutro.
 

DeletedUser

Guest
Takie pytanko, na Specialu też będzie można wykupić opcje "20% większy przyrost surowców" za punkty premium?
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
już raz przerabialiśmy technolgie 3lvl & 15 poziomów na wioskę. Wygrałem na takich ustawieniach ale pamiętam że gra była bardzo zawiła i dosyć miał każdy stawiania technologii w zależności od tego co chce się robić przy 1-2 wioskach, czy atakować czy bronić..

I również nie wiem po co ta reguła zagrody co w połączeniu z limitem w plemieniu 50 osób daje to, że jest bardzo duży limit, a praktycznie wsparcia się nie będzie opłacało słać bo więcej szkody zrobi niż pożytku..

dziwne te ustawienia szczerze powiem.
 

DeletedUser68767

Guest
A jak np: Ja wbijam na Będziesz moja farma 4 grubymi ,on to widzi i w czasie ataku wbija na tryb śpiący to ,atak wbije normalnie ,czy zostanie uniknięty.
 

DeletedUser110177

Guest
to jest właśni mykk , jak morzesz iść spać

w raporcie bedziesz miał że śpią
 
Status
Zamknięty.
Do góry