Special 17 "Świąteczny" - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser174468

Guest
Jak to jest z tymi urzadzeniami bo nie kapuje
Czy będę mógł logować się na swoje konto np z telefonu i lapka? Czy tylko z jednego
 

DeletedUser

Guest
Podacie rozbudowę wiosek tak jak to miało miejsce przy świecie tego typu w przeszłości, czy raczej nie ? :)
 

DeletedUser171533

Guest
Oj coś się mi wydaje że zawitam na tym specialu^^ Już wam życzę powodzenia. Co prawda start z 2 wioch jeszcze nie przerabiałem ale problemu z tym nie będzie:) Mam nadzieje że special będzie dobrze obsadzony:p
 

DeletedUser

Guest
Tylko mam nadzieje, że będzie licznik na stronie głównej za ile Special ruszy, tak jak to było w przypadkach poprzednich.Bo jeżeli będę miał przez 4 godziny odświeżać strone, no to dzięki...
 

DeletedUser179909

Guest
Jeżeli dobrze pamiętam to w 14/15 był licznik w 16 nie kojarzę.
 

DeletedUser152810

Guest
Siemanderko ^^

mam wolne do 7 stycznia, teściowa wpada opiekować się młodym, więc mogę zagrać defem jak ktoś znajomy przygarnie :)

Pozdrawiam


Idiota na tym wygranym specku nożyczek startowe były chyba 2 wiochy, ale dobrze nie pamiętam ;/
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
również zastanawiam się nad startem, ciekawi mnie jak z tym śpiochem się będzie grało :p
Choć bym sobie chciał pograć lajtowo to jak znam życie, 1-2 spiny z Majkiem i się zacznie nołlajfienie żeby znowu dokopać jego Ekipie która wygrywa każdego specka już przed startem :)

Prześpie się z tym i dam jutro rano znać wszystkim zainteresowanym :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
z kropkiem ruszymy na pewno bo my jestesmy najlepsi ale mamy malo czasu bo niesttey go nei ma bo swienta nie swietac ktos musi robic na chlebek

--------------------------------------------------------------

regula 500 defiarze będą zasmuceni:p hehhehe
 

DeletedUser153746

Guest
z kropkiem ruszymy na pewno bo my jestesmy najlepsi ale mamy malo czasu bo niesttey go nei ma bo swienta nie swietac ktos musi robic na chlebek

--------------------------------------------------------------

regula 500 defiarze będą zasmuceni:p hehhehe

Bedzię ostrę cisnięcie w zagrodę...

Ustawienia całkiem fajne, więc wpadnę się pobawić. :)

jak trafisz blisko to się pobawimy w to co Lubisz hahaa
 

DeletedUser167001

Guest
A jaką byście sugerowali?

ratusz 10
koszary 0
stajnia 0
warsztat 0
pałac 0
kuźnia 5
plac 1
rynek 0
tartak 15 - 20 (do wyboru, im większe, tym lepiej dla graczy :D)
cegielnia 15 - 20 (do wyboru, im większe, tym lepiej dla graczy :D)
huta żelaza 15 - 20 (do wyboru, im większe, tym lepiej dla graczy :D)
zagroda 10
spichlerz 10
mur 0
 

DeletedUser171533

Guest
A jaką byście sugerowali?

Szczerze powiedziawszy to pasuje kliknąć takie eko aby można było wyprodukować w pierwszy dzień tyle wojska aby zapchać limit nic więcej:)nawet dać fory tym co są na obrzeżach z małą ilością faremek;/ zazwyczaj jest tak że w centrum to nadmiar barbar a obrzeza sa tak oblegane że na jedną farme przypada 15 graczy to zbytnio sprawiedliwe nie jest :)
 

DeletedUser

Guest
ratusz 3
koszary 0
stajnia 0
warsztat 0
pałac 0
kuźnia 0
plac 1
rynek 0
tartak 5-7
cegielnia 5-7
huta żelaza 5-7
zagroda 1
spichlerz 1
mur 0

Jak dla mnie gdy budynki budowane są od podstaw to jest najlepiej.
 

DeletedUser

Guest
Ratusz na przyzwoitym poziomie powiedzmy 10, kuźnia jakoś fajnie podniesiona i eko tak 15-20 :) To byłoby coś :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry