Special 17 "Świąteczny" - dyskusja

Status
Zamknięty.

musaraj

Guest
Gdyby tylko były monety, świat byłby idealny ( 3 poziomy technologii <3 (a dokładniej 3 poziomy =3)) i bym tylko żałował, że pewnie nie wbiję.

2 wioski też fajnie... Tylko ten zwiad słaby.

Bryfft

Emeryturka
Jergal napisał:
Jakie będą początkowe 2 wioski? do jakiego stopnia rozbudowane???
Trochę podbiję eko, ratusz... Ale poza tym nic wielkiego. Żadnych wojskowych budynków od początku na pewno nie będzie.

jarasek724 napisał:
Co to tryb śpiący? o_O
Tryb, w czasie którego nie masz dostępu do swojej wsi, ale zarazem nie może ona zostać zaatakowana.

*****13*****

Guest
a jak sie odniesiesz do tego?

Special 17 "Świąteczny", jak zapewne się spodziewacie, nie będzie trwał długo. Rozpocznie się 24 grudnia między 15 a 18, natomiast jego zakończenie nastąpi 14 stycznia w samo południe.

Rankingiem decydującym o końcowej klasyfikacji będzie ranking z 12:00, 21 stycznia

to keidy jest koniec

ziom0002

Guest
A jak ma wyglądać ten tryb śpiący, ogólnie to nie wiem czy jak aktywuję tryb śpiący, a leci na mnie atak, to ten atak wejdzie i mnie zrabuje, czy też nic mi nie zrobi?

Bryfft

Emeryturka
a jak sie odniesiesz do tego?

Special 17 "Świąteczny", jak zapewne się spodziewacie, nie będzie trwał długo. Rozpocznie się 24 grudnia między 15 a 18, natomiast jego zakończenie nastąpi 14 stycznia w samo południe.

Rankingiem decydującym o końcowej klasyfikacji będzie ranking z 12:00, 21 stycznia

to keidy jest koniec
Aj, sorry, różne były koncepcje końcowej daty :p. 14 stycznia jest koniec. Poprawiłem w ogłoszeniu, dzięki.

A jak ma wyglądać ten tryb śpiący, ogólnie to nie wiem czy jak aktywuję tryb śpiący, a leci na mnie atak, to ten atak wejdzie i mnie zrabuje, czy też nic mi nie zrobi?
Nic Ci nie zrobi.

Commodus Aurelius

Guest
Zagram na pewno.
Jednakże wiem, że teoretycznie jest to Special dla graczy nie obchodzących świąt, lecz Ci co obchodzą będą mieli z pewnością ciężej. Moim zdaniem special powinniście wypuścić jutro.

Commodus Aurelius

Guest
Takie pytanko, na Specialu też będzie można wykupić opcje "20% większy przyrost surowców" za punkty premium?

krystian7822

Szlachcic
już raz przerabialiśmy technolgie 3lvl & 15 poziomów na wioskę. Wygrałem na takich ustawieniach ale pamiętam że gra była bardzo zawiła i dosyć miał każdy stawiania technologii w zależności od tego co chce się robić przy 1-2 wioskach, czy atakować czy bronić..

I również nie wiem po co ta reguła zagrody co w połączeniu z limitem w plemieniu 50 osób daje to, że jest bardzo duży limit, a praktycznie wsparcia się nie będzie opłacało słać bo więcej szkody zrobi niż pożytku..

dziwne te ustawienia szczerze powiem.

dawo0

Miecznik
A jak np: Ja wbijam na Będziesz moja farma 4 grubymi ,on to widzi i w czasie ataku wbija na tryb śpiący to ,atak wbije normalnie ,czy zostanie uniknięty.

Status
Zamknięty.