Special 13 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser91832

Guest
Miałem nadzieje, że wyjdzie zwykły świat, a tu takie zdziwienie.
Ustawienia świata dobre tylko szkoda, że nie ma prostej technologii. Jeżeli nie wyjdzie 70 to warto spróbować
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
113
Myślałem, że coś ciekawszego będzie :(
Taki walentynkowy special nie jest wcale walentynkowy :D
Powinny być dwie osoby na konto :p
 

DeletedUser165803

Guest
Napewno nie zagram wole walentynki przeżyć w towarzystwie swojej dziewczyny a pogram dopiero na normalnym świecie :) Oczekiwałem normalny świat a tu zonk niestety. Trza dalej cierpliwie czekać na nowy świat ale pewnie potrwa to jeszcze dosyć tyle.
 

DeletedUser162819

Guest
Dziękujemy za wysłuchanie próśb !!

Znowu ograniczone farmienie...
Co jest trudnego w tym,żeby dać nieograniczone??
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie lepsze walentynki niż święta. Czekałem na jakiś ciekawy Special i może się skuszę. :)
Tylko kurcze, od 15 do 22 lutego praktycznie mnie nie będzie przy komputerze... jak rozumiem zastępstwa działają od pierwszego dnia? :)

Ps. Jejku, dawno musiałem nie pisać, bo pierwszy raz te emoty nowe widzę... straszne są ;P
 

DeletedUser171620

Guest
Mi się podoba pomysł ze specialem. :)
I nie będę narzekał na jego ustawienia.
 

DeletedUser169275

Guest
Bardzo Dobry Specjal ;D Na Pewno zagram mam tylko 2 pytania ;D

1. Ilość Barbarek na 1 gracza ??
2. Czy będzie zegar oczekiwania ??
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a ja nie wystartuje! bo bym sie musial poswiecic, a mam inne plany gdzie poswiecic czas; D
 

DeletedUser159480

Guest
Zmieńcie odnośnik w ogłoszeniu (oznaczony jako "więcej)", które jest na stronie głownej stronie Plemion. Odsyła on do "Warunki zmiany zasad na starych światach" zamiast do tematu "Specjal 13".

Szału nie ma, nie będę startował.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Informuję, że płacz o tym iż nie ma ogłoszonego normalnego świata nie jest przedmiotem dyskusji, więc bardzo proszę od niego się tutaj powstrzymać :).
Dziękuję!
 

DeletedUser165813

Guest
Spokojnie często wychodzą speciale a zaraz potem nowe światy. Widzę, że na zagranicznych serwerach wychodzą powoli nowe światy u nas też niedługo pewnie się pojawią. Musicie być cierpliwi po prostu ;)
 

DeletedUser157129

Guest
Administracja plemion ma tak ciekawe pomysły że się rzygać chce..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166080

Guest
Ustawienia nie najgorsze, ale mogłoby być lepiej. Dobrze, że kościoła ani pospolitego ruszenia nie ma. ;]
Nie wystartuję jednak przede wszystkim z powodu braku milisekund i OGRANICZONEGO FARMIENIA. Rozumiem, że chcecie przyciągnąć graczy, ale ograniczone farmienie jest jak całkowite przystopowanie wioski gdzieś tak około godziny 14. Dla elitarnych graczy jeszcze wcześniej... :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry