Sojusz Handlowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12909
  • Data rozpoczęcia

Jaki to pomysł

  • Tak, dobry pomysł.

    Głosy: 23 33,3%
  • Tak, ale trzeba coś zmienić.

    Głosy: 15 21,7%
  • Nie, niezgadzam się.

    Głosy: 25 36,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 6 8,7%

  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser12909

Guest
Mam taki pomysł aby plemiona mogły zawierać takie pakty. Chodzi w tym oto, że jeżeli plemię ma taki sojusz to handlarze do graczy z tamtego plemienia będą szli szybciej ja proponuje 50% (chociaż to może trochę za szybko). Oczywiście plemię między swoimi własnymi członkami też tak ma.
Czekam na konstruktywne odpowiedzi zaprzeczające. (jeżeli będą a nie typy "głupi pomysł głosuje na nie" ale dlaczego:confused: )
P.S. Mam problem bo muszę rzucać oferty po 5 godz drogi bo nikt nie chce sie wymienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14905

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

A po kiego to, nie wystarczy ci to że handlarze już chodzą 5-6 min na pole?
A gdzie sonda? O już jest.


NIE!!!

Bym zagłosowała na nie gdyż:
- handlarze już chodzą po 5-6 min na pole,
- ale po kiego to, jak chodzą bardzo szybko, szybciej od zwiadowcy,
- się wymienia z tym do kogo ma się blisko, a nie daleko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12909

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

Już jest a właśnie że nie wystarczy, to można by było zrobić przyspieszenie powyżej 3godz.:)
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

Pomysł ok, ale 50% to zdecydowanie za dużo. Ja proponuje 15-20%.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

Wedlug mnie to nice pomysl to by ubarwialo zawieranie sojuszy ale jednak 50% to za duzo moim zdaniem 25%-30%. jeszcze jeden plus ze latwo to wprowadzic w zycie moim zdaniem :)
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

już to widze...widze ciekawą oferte nba końcu świata ale kupcy docierają tam 10 godzin.Wchodze do zakłądki dyplomacja w plemieniu i dodaje to plemie w którym jest ten gość do listy sojuszów handlowych.Następnie kupuje na rynku oferte tego gracza.Następnie anuluje sojusz.

no to jestem na nie ;).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

jestem na nie, to będzie duże ułatwienie, każde plemię by się zgadzało na takie coś, bo wszyscy chcieli by żeby ich kupcy szybciej chodzili.
 

DeletedUser13774

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

Chciał jeszcze lochy .W ogóle ludzie co wam nie pasuje w plemionach ? Dobrze jest wiec nic nie trzeba zmieniać .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

i tak handlarze szybko chodzą i by to zwiększyło liczbę sojusz a jak można zauważyć tylko słabsze plemiona mają po 30 sojuszy (z czego 90% bez wiedzy 2 plemienia...) Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

Nie bo napewno byłoby tak że wszystkie plemiona z wszystkimi by zawierały takie pakty i po co by to było??
A 50% w szybciej to za duże ulepszenie jak dla mnie,byłoby dla wszystkich więc bez sensu...

Nie
 

DeletedUser16104

Guest
Odp: Sojusz Handlowy

Pomysł jest dobry, ale wymaga modyfikacji. Moje propozycje są takie:

* Sojusz może być zawierany między plemionami, ale także osobami prywatnymi
* Umowy handlowe dotyczą jedynie "firm", z tego powodu przesyłanie małych ilości odbywa się na zwykłych zasadach
* Minimalna ilość surowców przesyłanych w transakcji przyśpieszonej to np. 10k
 
Status
Zamknięty.
Do góry