Skrzynka nadawcza

czy chcesz skrzynke nadawczą?


  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.763
Hej!

Co wy na to.. żeby dodać skrzynke nadawczą jako kolejną zakładke w wiadomościach?;)

Nie raz miałem sytuacje, przy 10 wiadomościach naraz, że nie wiedziałem czy napewno wyslałem to.. co chciałem napisać.

Myśle że nikomu nie będzie przeszkadzała owa opcja, a przyda się napewno :)
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Hej!

Co wy na to.. żeby dodać skrzynke nadawczą jako kolejną zakładke w wiadomościach?;)

Nie raz miałem sytuacje, przy 10 wiadomościach naraz, że nie wiedziałem czy napewno wyslałem to.. co chciałem napisać.

Myśle że nikomu nie będzie przeszkadzała owa opcja, a przyda się napewno :)

Głos na tak, byłoby to bardzo przydatne :D
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.763
Możesz wyjaśnić o co chodzi?

Gracz X wysyła graczowi Y wazną wiadomość, powiedzmy.. że była długa i ważna, i że spieszyło Ci się na randke(ale musiałeś ją w tym momencie wysłać).. Wysłałes, poszedłeś i wróciłeś.. I.. Chciałbyś zobaczyć czy napewno wszystko co chciałeś wysłać, wysłałeś.. No ale jak?! Nie ma skrzynki nadawczej i własnie o to chodzi.. Żeby owa skrzynka nadawcza powstała, po wysłaniu wiadomości.. automatycznie tam będą się znajdowały.
 

DeletedUser137384

Guest
Na Forum jest taka opcja.

Wchodzisz w Ustawienia (w prawym górnym rogu, obok opcji wyloguj). Z lewej strony masz panel "Moje ustawienia", wybierasz "Moje konto", następnie "Ogólne ustawienia".

Tam masz różne opcje, na dole jest właśnie możliwość ustawienia zapisywania kopii wiadomości w skrzynce nadawczej :)

 
Status
Zamknięty.
Do góry