skrypt do farmienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser200209
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser200209

Guest
Hej, jestem nowy w plemionach generalnie, mam pytanie oraz bardzo proszę o pomoc.

Pooglądałem filmiki na YT dot. sryptów do farmienia oraz pobrałem ten dozwolony. Natomiast problem polega na tym, że po jego aktywacji oraz wysłanie wojska na 1 farmę, po ponownym włączeniu skryptu (ponownym naciśnięciu przypisanego klawisza) pojawia mi się dokładnie ta sama wioska co za pierwszym razem. Teraz nasuwa się pytanie, czy o czymś zapominam czy jak to jest. Czy ktoś już spotkał się z podobnym przypadkiem (gram na S147).

Dziękuję za odp.
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Chyba musisz więcej coord farm wpisać do skryptu. Ilość wiosek na które wysyłać będzie ataki zależy od tego ile coord tam wpiszesz. Jeśli o tym samym filmiku i skrypcie mówimy.
 

DeletedUser200209

Guest
Chyba musisz więcej coord farm wpisać do skryptu. Ilość wiosek na które wysyłać będzie ataki zależy od tego ile coord tam wpiszesz. Jeśli o tym samym filmiku i skrypcie mówimy.
Wpisanych jest 7 wiosek jak narazie. Dodałem 5 kolejnych i dalej to samo. Sęk w tym, że skrypt "nie przeskakuje" na kolejną wioskę do ataku, tylko dalej chce wysyłać na tą samą.
 

DeletedUser200209

Guest
tak, probowałem różnych kombinacji, przecinki, średniki, spacja jest zostawiona tak jak pokazywane było to na filmiku pod tym linkiem
 

J4GODZIANKI

Miecznik
Wynik reakcji
472
Bez KP nie mógłby dodać skryptu.

Jeśli już zdecydowałeś się na grę na świecie z farmą, to najlepiej zainwestować pp i kupić AF. Farmienie za jego pomocą jest zdecydowanie mniej uciążliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry