Sir Kensey vs Ceiter

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser185744
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra? :)

  • Sir Kensey

    Głosy: 15 40,5%
  • Ceiter

    Głosy: 16 43,2%
  • Pojedynek nie odbędzie się.

    Głosy: 6 16,2%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser185744

Guest
Cóż, w ramach treningu i sprawdzenia własnym umiejętności też chciałbym zagrać z kimś pojedynek :)
Padło na ceitera bo jaki jest sens grać z słabszymi od siebie jeśli lepiej zagrać z kimś mocnym co by móc się czegoś nauczyć :) Tak więc proponuje takie zasady:

Termin: Runda na TWM jako iż mam aż nadmiar czasu termin wybierasz ty ;)

Zasady:

Szybkość: 300
Szybkość jednostek: 0.5 ( nie lubie sytuacji kiedy ma się do drugiego 1 min szlachtą, mam nadzieję ze ci będzie odpowiadać ^^ )
Ilośc wiosek barbarzynskich na gracz: Do ustalenia :)
Wioska startowa: 66 pkt
Szlachta: Monety / maksymalnie 3 szlachciców / obstawa 2-3 szlachcica nie większa niż 25 lk.
Rycerz i przedmioty: Rycerz bez przedmiotów
Limit fake: Tak jak lubisz czyli 8 ataków :)
Wojska: Maksymalnie 150 jednostek defa ( do klinów / farmy na początek )
Rozpoczęcie ataków: Po osiągnięciu przez któregoś z graczy 18k jednostek w zagrodzie.
Dozwolone katapulty: Maksymalnie 5 na atak, możliwość burzenia tylko placu.
Nagroda: 300 pp

To jakby to napisał funny, grasz czy się cykasz? :D
 

DeletedUser185744

Guest
Ja trenowałem nasz narodowy sport :D Wkoncu sobota ^^ Wiec pewnie jutro ci troszku fory dam :p
 

DeletedUser185744

Guest
Coż, jako iż moj alkoholizm lubi mnie meczyc nie jestem w stanie dzisiaj grac z powodu kaca mordercy :( Tak wiec oddaje walkowera i nagroda trafia do ceitera.

Sorki ceiter ;p Gralismy w copie i wiesz ze jak zaczne "cwiczyc nasz narodowy sport" to nie ma opcji zebym cos innego robil ;p Na next weekend ja zalatwie runde zagramy normalnie jeszcze ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry