Singiel

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser156221
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser156221

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=c9hKdcuua9U

To link do mojego debiutanckiego kawałka-zapraszam wszystkich do słuchania,komentowania i oceniania :)
Potrzeb "Codziennie"
Pozdro.
P.S. Kawałek można znaleźć równieź na wrzucie i myspace.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gdzie ten link? :rolleyes:

poprawiłam, działa.
agus
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156221

Guest
Ok,dzięki :))Więc już normalnie można słuchać.
 

DeletedUser

Guest
Kawałek jak na pierwszy raz ok, lecz jeszcze możesz popracować nad wyśpiewywanym tekstem, jak słuchałem wydało mi się że to jakiś syntezator mowy, zero uczuć każda zwrotka z tą samą barwą, prócz końcówki gdzie mówisz/śpiewasz - "choć tak naprawdę jest w tobie tylko pustka." :) Brakuje mi entuzjazmu, wydajesz się zmęczony w tym kawałku śpiewaniem. :)
 

DeletedUser156221

Guest
Ok,dzięki :)
Wiem,oczywiście,że mogło być zdecydowanie lepiej.Kawałek z założenia miał być smutny i był,co widać w tekście.Stąd może masz takie odczucia:))
Co do tego syntezatora mowy-w refrenie,który zaczyna się od "Codziennie..." jest podwójny głos,żeby było trochę inaczej,tak mi poradził facet,u którego w studiu nagrywałem i robił mi mix.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że ten podwójny głos byłby super jakby do tego był głos damski, na zasadzie Twojego głosu dominującego. Nie będę się zbytnio wypowiadał, bo jestem taki, taki o mluczki ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale szajs.........

Faktycznie, lecz Twojej inteligencji - Niech się chłopak rozwija, a jak mu się uda po pięciu latach będziesz podziwiał, pewnie jak Justina Bieber'a do którego nic nie mam, na pochybel wszystkim anty. Trochę szacunku dla tych co coś robią.
 

DeletedUser151279

Guest
cześć Polska :)
w końcu coś nagrałeś bo już półtora roku milczysz :p
to nie moje klimaty ja wolę ostrą nutę więc ciężko mi oceniać, troche nieśmiało faktycznie ten głos wypadł, więcej energii chyba. Utwór jak mantra , nie wiem czy tak miało być.
Jakis zwrot akcji mi by sie w tym wszystkim przydał mocniejsze uderzenie albo wyciszenie i wejście , nie wiem podumaj coś
 

DeletedUser156221

Guest
O siemka :) no nagrałem,tak jak obiecałem :) Miało to byc tak trochę smutno i monotonnie,tak,takie było założenie od początku :)
Ok,dzieki :D
 

DeletedUser156221

Guest
Już niedługo mój nowy singiel "Czas" ,który możliwe że ukaże się na płycie producenckiej mojego kolegi :)
 

DeletedUser22258

Guest
Bit fajny... zakładam że nie twojej roboty, więc odsuńmy go na bok. Robota wykonana przez Ciebie - jak na pierwszy raz niezła, tylko trochę bez emocji i jak Yamakashi powiedział - jak jakiś syntezator - tratatatatatata, wszystko dokładnie tak samo zarapowane.
Ale tekst niezły i w ogóle brawa że chciałeś i zrobiłeś:) Pozdro
 

DeletedUser156221

Guest
Ok,dzięki za opinie :) Tak bit kolegi,tekst i wokal moje :) Ok,mam nadzieję,że będzie lepiej :)
 

DeletedUser156221

Guest
Do góry