Siemankoo nowym graczem sie osmiele nazwac

bozize

Chłop
Wynik reakcji
0
Siema szukam ekipy do grania nowy jestem tu zamieszcze swojego dcka . " imallex "
jak by ktos chcial mi cos doradzic co do grania jakies rady etc milo zapraszam siedze 24/7

moj discord - imallex
 

Załączniki

  • 41c71225-371b-4bca-8f80-b6ffe0081152.jpeg
    41c71225-371b-4bca-8f80-b6ffe0081152.jpeg
    36,1 KB · Wyświetlenia: 2
Siema szukam ekipy do grania nowy jestem tu zamieszcze swojego dcka . " imallex "
jak by ktos chcial mi cos doradzic co do grania jakies rady etc milo zapraszam siedze 24/7

moj discord - imallex
najważniejsza rada na przyszłość - nie graj w to ;)
 
Powrót
Do góry