Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

Status
Zamknięty.

DeletedUser6526

Guest
Póki co dla mnie najlepszy wiersz Kriscrossa - wart podium, nie tylko wyróżnienia! Kawał dobrej roboty, nawet moja żona się uśmiała ;]
 

DeletedUser6526

Guest
Ale chyba nie doczekamy się dziś miejsca pierwszego, wciąż wybierają najwyraźniej ;]
 

DeletedUser161533

Guest
haha, na drugi razy wiem ze jewdnak nie wypadało się starac to wygram^^
 

DeletedUser161533

Guest
podpisuję się pot tym:) III i I porażka:) a szczególnie I:) ale co tam , hejtowac nie będe.:) nie mój gust poprostu wierszowy i tyle:D
 

DeletedUser88045

Guest
O gustach ciężko dyskutować, każdy ma swoje upodobania. O swoich wypocinach nie będę się wypowiadał, powiem tylko tyle, że na podium w żadnym wypadku nie liczyłem, ot naskrobałem coś tam, żeby wziąć udział i mieć zabawę.

Jeśli chodzi o wiersze innych, to również moim zdaniem wiersz Kriscrossa zasługuje na pewno na miejsce na podium, może nawet na jego szczycie. Natomiast rzeczywista zwyciężczyni, w mojej skromnej ocenie, powinna dostać co najwyżej wyróżnienie.

Tak czy siak, czekamy na nagrody, bo ani PP na koncie na razie nie widzę, ani nikt w sprawie nagrody rzeczowej się ze mną nie skontaktował jeszcze ; )
 

DeletedUser77010

Guest
ojj tak :) jego wiersz powinien być co najmniej na podium :)
świetny!!
 

DeletedUser

Guest
Dzięki ludzie!
Nie mi oceniać cudzą twórczość ale za Wasze uznanie i komentarze - dziękuję!:)
Już się czuję jak zwycięzca:)
 

DeletedUser

Guest
O gustach ciężko dyskutować, każdy ma swoje upodobania. O swoich wypocinach nie będę się wypowiadał, powiem tylko tyle, że na podium w żadnym wypadku nie liczyłem, ot naskrobałem coś tam, żeby wziąć udział i mieć zabawę.

Jeśli chodzi o wiersze innych, to również moim zdaniem wiersz Kriscrossa zasługuje na pewno na miejsce na podium, może nawet na jego szczycie. Natomiast rzeczywista zwyciężczyni, w mojej skromnej ocenie, powinna dostać co najwyżej wyróżnienie.

Tak czy siak, czekamy na nagrody, bo ani PP na koncie na razie nie widzę, ani nikt w sprawie nagrody rzeczowej się ze mną nie skontaktował jeszcze ; )

Chciałbym cię teraz przeprosić. Nie chciałem napisać, że nie podobają mi się miejsca III i I tylko, że beznadziejna jest 1/3 wyróżnień i miejsce I. Twój wiersz jest fajny :)
 

DeletedUser88045

Guest
No takiej ściemy to dawno nie czytałem ;)

A jeśli chodzi o nagrody, to pp mam, a w sprawie upominku już się ze mną kontaktowali, także zwracam honor ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry