Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

Status
Zamknięty.

DeletedUser166413

Guest
sam nie gram już w plemiona i nie próbowałem rozwiązać koła fortuny ale zastanawia mnie jak niektórzy z was zdołali rozwiązać to w zaledwie 6 min, jest na to jakś sposób? pytam z czystej ciekawości
 

DeletedUser

Guest
Wszystkiego najlepszego :) Podziękowania dla całego teamu plemion za Waszą pracę.
Od 2007 roku gra przeszła pewną ewolucję, czasem zmiany były bardziej udane, czasem mniej, ale niezmiennie pozostaje wspaniałą przyjemnością dnia :)
 

DeletedUser114646

Guest
Dziękujemy za prezenty, baloniki i laseczki, które znalazly się w wioskach ;)
 

DeletedUser28034

Guest
ja bym wolał jednak wystrój bardziej adekwatny do Wszystkich Świętych, jakieś zombi biegające po wiosce, trumny, z których kościotrupy wyłażą, wampiry, strzygi, znicze, cmentarz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam naszego solenizanta, życzę wszystkiego naj...... i ponownych długich latek rozwoju.
Uszczęśliwiliście naprawdę dużo graczy tą grą, to jest jak narkotyk, nie można od niej odejść czy o niej zapomnieć ;D

Jestem pewien że szykujecie coś zmyślnego w te urodzinki, czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser165130

Guest
Ja nie mogłem rozkminić pierwszego wyrazu.
Ale jak już wiedziałem pierwszy to następne łatwo odgadnąłem. Szkoda, że nie wygrałem. Minuty zabrakło :p
 

DeletedUser179638

Guest
sam nie gram już w plemiona i nie próbowałem rozwiązać koła fortuny ale zastanawia mnie jak niektórzy z was zdołali rozwiązać to w zaledwie 6 min, jest na to jakś sposób? pytam z czystej ciekawości
W jednym miejscu idealnie pasowało TRIBAL WARS, wiadomo było także że pojawi się coś odnośnie urodzin, plemion oraz siódemki. Też w podobny sposób kombinowałem. Przydatne tez mogly być programy autoszukające możliwych wyrazów typu : "Pomocnik szaradzisty".

Ekipie plemion i ogólnie Tribal Wars życzę wszystkiego dobrego, cierpliwości i jak najmniej WTF? w kodzie :) Doskonale wiem jak trudno tworzyć gry, a co dopiero rozwijać. Jestem pełen podziwu, a dodatkowe 7% produkcji przez jeden dzień super sprawa :) Sam nie potrafię wymyśleć co można by jeszcze podarować graczom na wszystkich światach, czekam także na konkursy :) Dzięki, pozdrawiam.
 

DeletedUser166413

Guest
W jednym miejscu idealnie pasowało TRIBAL WARS, wiadomo było także że pojawi się coś odnośnie urodzin, plemion oraz siódemki. Też w podobny sposób kombinowałem. Przydatne tez mogly być programy autoszukające możliwych wyrazów typu : "Pomocnik szaradzisty".

Ekipie plemion i ogólnie Tribal Wars życzę wszystkiego dobrego, cierpliwości i jak najmniej WTF? w kodzie :) Doskonale wiem jak trudno tworzyć gry, a co dopiero rozwijać. Jestem pełen podziwu, a dodatkowe 7% produkcji przez jeden dzień super sprawa :) Sam nie potrafię wymyśleć co można by jeszcze podarować graczom na wszystkich światach, czekam także na konkursy :) Dzięki, pozdrawiam.
tak też myślałem, sam sobie od razu skojarzyłem słowa które mogą się pojawić; plemiona, siedem lat, inno games tribal wars
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Punkty już (z lekkim poślizgiem) powinny być na kontach. :)
 

DeletedUser159395

Guest
Dobra są już, tylko myślałem, że nie dostałem właśnie przez to, że mam inny nick na forum i w grze, i ze wiadomość na forfum nie dotarła :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
Taaak! Doszły :D :D

A jak z upominkiem rzeczowym? Na koniec czy jak?:) :)

// priv :) - kmic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 2002360

Guest
Konkurs literacki? Hmm...

Siódme urodziny plemion to super sprawa,
fajna impreza i dobra zabawa.
Lecz pisanie wierszy jest według mnie głupie,
dlatego cały ten konkurs mam w nosie.

Brakuje rymu na koniec :/
Jakieś propozycje? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry