Shoutbox

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26819
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł ???


  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser26819

Guest
Proponuje wprowadzić shoutbox zamiast "Działu Czesia".
Był by on na dole forum ale nad użytkownikami online.
Karą za wykroczenia na shoutboxie był by warn o wartości 0 (ostrzeżenie) i brak dostępu do shoutboxa przez 3 dni.Pilnowali by go modzi i admini (ci którzy będą online, nie będzie stałych "strażników").
Ehh.. nie będę sie rozpisywał bo każdy wie o co mi chodzi...
;)
 

DeletedUser25567

Guest
Odp: Shoutbox

zdaje mi się, że ktoś to już kiedyś proponował... jak dla mnie to pomysł dobry, ale wątpię, żeby admini coś takiego wprowadzili...
 

DeletedUser40765

Guest
Odp: Shoutbox

Nie dlaczego? Bo już to proponowali i nie przeszło..W ogóle kto to by nadzorował?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shoutbox

Jezu... To 3 temat o Shoutbox'ie... Umiecie szukać:confused:

No jak sobie przypominam, to będą lagi wtedy. I wyobraź sobie że 1000 userów jednocześnie napisze tam wiadomość...
Co się stanie? Katastrofa, jak wybuch jądrowy...
Na nie
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Shoutbox

Pomysł do bani! Co wam się nie podoba w dziale czesia? Jest po prostu super. Dzięki niemu userzy nie będą spamować w innych działach.
 

DeletedUser39229

Guest
Odp: Shoutbox

Popieram , dobry pomysł. Z mojego doświadczenia wynika , że Shoutbox to bardzo dobra sprawa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shoutbox

Jestem na nie. Zbyt dużo osób na forum, wystarczy, że w jednej minucie pojawi się 30 wiadomości i już jest problem. Dlatego shout nie ma tu większego sensu. Po prostu jest zbyt wielu userów, aby był przydatny.
 

DeletedUser39229

Guest
Odp: Shoutbox

W Shoutboxie mogą pisać tylko osoby zalogowane wieć mniej więcej o połowę mniej , Za spam mogły by być warny . SB mogłby slużyć do porozmawiania na temat na przyklad o wojnie między plemieniami , wtedy napewno byłby to dobry pomysł i nie było by wiekszych problemów , ponieważ raz na jakiś czas pewien spamer troszke SB zaspamuje.
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Shoutbox

W Shoutboxie mogą pisać tylko osoby zalogowane wieć mniej więcej o połowę mniej ,
Osoby niezalogowane nie widzą forum w ogóle zdaje się więc to nie jest argument. Jest przecież jakiś czat czy kanał irc i tam można sobie pogadać.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Odp: Shoutbox

chcących rzeczowej rozmowy zapraszamy na nasze kanały irc, chcących pospamować zapraszamy na rozmaite czaterie i inne wynalazki

po raz n-ty NIE

zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry