shoutbox

  • Rozpoczynający wątek mati19pl
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby wprowadzono shoutbox?

  • Tak

    Głosy: 5 55,6%
  • Nie

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dałoby radę wprowadzić shoutbox??? Oczywiście posty które w shoutboxie będą pisać użytkownicy nie wpływały na rangi.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: shoutbox

etam , chcesz pogadac z innymi bezposrednio to wejdz na chat
 

DeletedUser

Guest
Odp: shoutbox

Czy ja wiem .... Mi to nie potrzebne. A do tego jeszcze pytanie czy serwera by to nie obciążało. (dać radę zawsze da :))
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: shoutbox

Hmm... Ciekawe... Ale... Chyba by to wpływało na obciążenie serva. I tak jak jest dużo ludzi to się wolno otwiera a co dopiero jak będą pisać w shoutboxie ? :D

Jestem raczej na nie

Pozdrawiam
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: shoutbox

Shoutbox – element serwisów internetowych umożliwiający odwiedzającym szybką (i zazwyczaj lekką) wymianę zdań bez potrzeby wysyłania trwałych wiadomości na standardowym forum dyskusyjnym lub użycia oddzielnego mechanizmu takiego jak IRC.

W swojej najprostszej postaci shoutbox jest listą krótkich wiadomości tekstowych – ewentualnie zawierającą także daty wysłania oraz informacje na temat autorów – zazwyczaj automatycznie odświeżaną po określonym czasie w celu utrzymania nowych wiadomości w polu widzenia odbiorcy. Starsze wpisy mogą zostać usuwane po pojawieniu się odpowiedniej ilości nowych dla zachowania pamięci dyskowej.

Utrzymanie shoutboxów przebiega podobnie do zarządzania forami dyskusyjnymi – moderatorzy mogą usuwać wpisy oraz banować określonych użytkowników lub numery IP. Okazjonalnie napotkać można dodatkowe funkcje, takie jak zabezpieczenie antyfloodowe, cenzura wybranych słów oraz obsługa graficznych emotikonów.



-----

Proszę bardzo...
 

DeletedUser18015

Guest
Odp: shoutbox

ja jestem na TAK i zdania nie zmienię :p
SB to bardzo dobra rzecz ograniczyłby ilość spamu na forum....
 
Status
Zamknięty.
Do góry