sh0cker's galeria

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zobaczyłem, ze wilu ludzi "jara" sięswoimi pracami, więc zapodam też swoje ;]

1.zabawa z brushami, gradient mapami i blend mode, cienie stroke do ulepszenai pracy na pr0 elo xD
croppbestqt1.png


2. Tinky Winky, pytanie, pattern pasuje ?
tinkycopygo7.png


3.jedna z najlepszych .. ;p
martafotoun1.png


4.jedna z najlepszych 2 ;p
beautygirl1copyoe9.jpg



5.no i ostatnia, podoba się ? xd
skonczone2dlajezusacopyvg0.png


6.coś na pr0 elo xd
skatecopydd2.png


oceniajcie, krytykujcie róbcie co chcecie, prace sąi tak zawaliste ;p

//edit za chwile dodam wsyzstko bo coś sięzwaliło ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ni znam się na krytyce ale powiem od siebie że 1 praca jest zajebista na tapetke :)
 

DeletedUser72677

Guest
O ja nie mogę ^^ Bardziej tandetnych prac nie mogłeś zrobić.

A pierwsza praca - z całym (nijakim) szacunkiem jest to dno.

Jak dla mnie twoje prace nie mają wyczucia stylu, a Ciebie poznałem po tych sygnach i zidentyfikowałem jako osobę nie pełno sprawną umysłowo.

Czemu tak piszę ? Twoje wypowiedzi. Każdy twój post jest beznadziejny - najlepiej jak dla mnie jak byś się wylogował i już wiecej się nie zalogował na tym forum.
 

DeletedUser88881

Guest
nie znam sie na tym, ale prace jak najbardziej mi sie podobaja;)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to kwestia gustu, czy jak... Ale żadna z wyżej wymienionych prac nie przykuła mojej uwagi... Wykonanie jak dla mnie nie najlepsze. Pierwszy stock wydawał się dobry, ale jak dłużej nad tym posiedziałem to uważam, że to tylko trochę brushy i napis wykonany z jakieś czcionki ozdobnej. Ale oczywiście mogę się mylić...

Pozdrawiam Meneves

PS. Praca nr 5 jest tutaj najlepsza...
 

DeletedUser

Guest
O ja nie mogę ^^ Bardziej tandetnych prac nie mogłeś zrobić.

A pierwsza praca - z całym (nijakim) szacunkiem jest to dno.

Jak dla mnie twoje prace nie mają wyczucia stylu, a Ciebie poznałem po tych sygnach i zidentyfikowałem jako osobę nie pełno sprawną umysłowo.

Czemu tak piszę ? Twoje wypowiedzi. Każdy twój post jest beznadziejny - najlepiej jak dla mnie jak byś się wylogował i już wiecej się nie zalogował na tym forum.

random jakiś ? :eek::cool: a co do oce, dziękuje, ale mzoe powiedzcie co zmeinic ? :< xd
 

DeletedUser13433

Guest
Mao estetyczne prace duo to nie zawsze znaczy fajnie. Najfajniejsza praca ostania bo czaderski stock jak może podaj mi linka do niego :p ale te brushe psują sprawę. Nadal poszukujesz swojego stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry