S200

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
Legenda głosi, że do wygrania mega trudnego świata numer 147 nie wymagała gry na botach do dogrywania z strony potężnego sPid.
Oh wait No tak to tylko legenda, bo z całej stawki, chyba tylko wielce czcigodny @Keymil LoveOrHate nie grał tam na Andrzeju, przynajmniej na to nie było w swoim czasie dowodów
No i chyba też nie musieli rozwiązać żadnego członu wariatów jak ta druga pseudo top ekipa, którą zowią akceleratorami nożnymi czy jakoś tak:)
Ale kończąc śmieszki z tego co było, pytanie bardzo poważne:
Czy speed będzie miało psyche wystawić na styczeń nawet rezerwowy skład z wujków i kuzynów czy ich psycha zrobiła oro jak tego legendarnego p! I nie mam co liczyć na "dobrze obsadzony świat" bo nie powiem, zobaczyl bym w końcu czy coś gracie czy to tylko taka forumowa mitomania was dopadła?
@BulwaZaglady może mnie zaskoczy i wystartują też?
Pozdro i elo.
XD a kiedy P! unikało dobrze obsadzonych światów?

Nie ruszymy już. Ostatni świat pokazał że już wielu osobom najzwyczajniej się nie chce.
 

czemusul

Miecznik
Wynik reakcji
315
XD a kiedy P! unikało dobrze obsadzonych światów?

Nie ruszymy już. Ostatni świat pokazał że już wielu osobom najzwyczajniej się nie chce.

Zawsze jubileudszowy s100 unikneliscie jubileuszowy zamozwamczo s150 uciekliscie bo Speed specjalnie z wielkiej nie chcialo p specjalnie z mapllej w swojej ekipie to to juz dwa i na pewno bylo wiecek tylko mi sie rozpamietywac kiepskiej ekipy nie chce
To ty napisz gdzie graliscie a ja ci powiem z ktorych serwow zpenialiscie
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
Zawsze jubileudszowy s100 unikneliscie jubileuszowy zamozwamczo s150 uciekliscie bo Speed specjalnie z wielkiej nie chcialo p specjalnie z mapllej w swojej ekipie to to juz dwa i na pewno bylo wiecek tylko mi sie rozpamietywac kiepskiej ekipy nie chce
To ty napisz gdzie graliscie a ja ci powiem z ktorych serwow zpenialiscie
Rozumiem że język polska ciężka, ale weź słownik do ręki i napisz tą wspaniałą myślę jeszcze raz.
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.892
Powolnymi krokami będzie zbliżał się jubileuszowy świat, za pewne ruszy na koniec przyszłego roku.
Najlepszą opcją jest, żeby byłby to świat bez farmy.

Jakie mocniejsze ekipy przewidujecie na start?
Korci żeby po kilkunastu latach wrócić do gry.

Wojsen

1686074709332.png


Licząc, że średnio nowe światy pojawiają się co 60 dni to 200 świat wypada na 29 lutego i ciekawe by to było jakby akurat jubileuszowy świat wyapdł w rok przestępny, w datę którą pojawia się tylko co 4 lata :D

192 wyjdzie za 45 dni ( około 3 lipca 2023 r. (poniedziałek) )
194 wyjdzie za 105 dni ( około 1 września 2023 r. (piątek) )
196 wyjdzie za 165 dni ( około 31 października 2023 r. (wtorek) )
198 wyjdzie za 225 dni ( około 30 grudnia 2023 r. (sobota) )
200 wyjdzie za 285 dni ( około 29 lutego 2024 r. (czwartek) )

Pomiędzy datą 19 maja 2023 r. (piątek) a datą 29 lutego 2024 r. (czwartek) jest 285 dni co stanowi 9 miesięcy i 10 dni.


@kmic co ty na to :D ?
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
374
@BulwaZaglady patrz,
Tobie się nie chce, mi się nie chce, sPeed się chce, to może jakiś nie pisany sojek fuzja do końca świata anty speed, bo po 150 to chyba macie kosę.
Rozwiążemy im z dwa człony na starcie i ez gierka nawet w centrum będzie:)
Ustswienia na 200 to najlepiej premium, kościoły, wieże, losowe ms między atakami ale nie więcej niż 5 bo trzeba wyrównać szanse między bociarzami, raz bijesz monety a raz paczki, jednym niech da możliwość farmy I zbieraka a drugim nie, no i "losowy" item rozbudowy wioski najlepiej od razu do pałacu i darmowego grubasa dla wybranych co mają ciotkę albo wujka z supportu xd.
Bez tego to nie będzie chętnych do gry nawet jak będzie słabo obstawiony świat a już potężny Bulwa odnajmanił zanim są ustawienia:(
 

Rozpend

Pikinier
Wynik reakcji
24
Ustswienia na 200 to najlepiej premium, kościoły, wieże, losowe ms między atakami ale nie więcej niż 5 bo trzeba wyrównać szanse między bociarzami, raz bijesz monety a raz paczki, jednym niech da możliwość farmy I zbieraka a drugim nie, no i "losowy" item rozbudowy wioski najlepiej od razu do pałacu i darmowego grubasa dla wybranych co mają ciotkę albo wujka z supportu xd.
Brzmi ciekawie ;)
 

Rozpend

Pikinier
Wynik reakcji
24
Dlatego najlepszy jest limit farmy+zbierak i x1.6/2. Na początku topka ma większe tempo rozwoju. 2miechy grasz jak z farma a późniejszy etap to non farma praktycznie bo farmę robisz paroma atakami. Na full-farmie w późnym etapie nie masz szans z bociarzami bo się zarzniesz przy wysyłce farmy. Na non-farmie znowu nie masz jak wyrobić przewagi nad okolica zbytnio w early bo każdy sobie poustawia budziki i będzie klikać Eco regularnie.
popieram :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
TEMAT KOS BYŁ MODNY 2 LATA TEMU XD

WYGRYWA LEPSZY NA DANYM SWIECIE I TYLE, BEZ WYMOWEK
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Mam, podaj swoje dane jakbys sie okazał fałszywą kurwą na którą się kreujesz
 
Do góry