Rycerz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21389
  • Data rozpoczęcia

No i co o tym sądzicie?

  • świetne, jestem za!

    Głosy: 4 13,3%
  • nawet fajne

    Głosy: 1 3,3%
  • może być ale nie jestem przekonany

    Głosy: 4 13,3%
  • Raczej nie

    Głosy: 2 6,7%
  • Zdecydowanie nie!!!!!!

    Głosy: 19 63,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser21389

Guest
Może by tak rozwinąć wątek z rycerzem? Jego pojawienie się na nowych światach było dobrym pomysłem, może więc ten pomysł rozwinąć?

Myślę, że fajnie by było gdyby nasz rycerz mógł się rozwijać.

Za pierwszą walkę nasz rycerz dostaje 1 poziom w każdej dziedzinie i ogólnie.
( ogólna ocena jest średnią z wszystkich ocen)

Aby osiągnąć 2 poziom jakiejś dziedziny (siła, szybkość, zręczność, dowodzenie)
należy stoczyć 2 walki. To jaką umiejętność dostajemy po walce to czynnik losowy, więc po 4 walkach możemy mieć dalej takie same poziomy gdyż punkty mogą zostać podzielone na 1 na każdą dziedzinę. Jeżeli dostajemy 2 punkty za walki np. do dowodzenia mamy dowodzenie na poziomie 2.

Aby mieć 3 poziom np. szybkości trzeba stoczyć 4 walki.

4 poziom- 6 walk

5 poziom -8

6 poziom- 12

ITD. Popatrzcie sami:

Co wy na to?
 

DeletedUser18299

Guest
Odp: Rycerz

xp-ekom zdecydownie nie :)
gdyby rycerz zdobywal doswiadczenie, gracze starsi starzem mieliby dodatkowo ulatwione zadanie
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: Rycerz

Eee tam. Taki temat już był i został jednogłośnie odrzucony! :D Rozwijanie postaci - to nie ta gra.. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

pomysł troche bez sensu byłoby podobnie jak w gladiatusie czy innych racz tego typu w których trenujemy postać ...jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rycerz

nie, dlatego ze to by dawalo zbyt wielka przewage silniejszym graczom. juz lepiej tego niemieckiego ksiedza
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Rycerz

trochę to bez sensu...
pomysł napewno wymaga dopracowania
bo tak to sobie można atakować ciągle rycerzem opuszczoną wioskę, która jest obok nas i moglibyśmy ją zaatakować 72=24*60/20 razy dziennie więc te poziomy by szły zbyt szybko...
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Rycerz

czytajac temat od razu pomyslalem: "zaloze sie ze chodzi tu o lvl rycka".
nie mylilem sie......... ten temat poruszany byl juz 100 razy i bedzie porusznay jeszcze nie raz. wszyscy sa na nie gdyz i tak wiedza ze to nie przejdzie :), ja w wiekszosci tak. ale akurat to, jesrt fajnr. ladne wykonanie (postreales sie chlopie, brawo) i mimo ze wiem ze i tak nie da rady sie tego zrobic to twoje screeny przekonaly mnie. jestem na tak.:)
 

DeletedUser20242

Guest
Odp: Rycerz

1. Pomysł był już poruszany i został odrzucony.
2. Plemiona nie są grą RPG.
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Rycerz

A dlaczego rycerz, a nie np szlachcic? Też mógłby doświadczenie zdobywać ;)

A na poważnie - plemiona to gra specyficzna właśnie dlatego, że nie ma tutaj czegoś takiego jak doświadczenie postaci. To nie ten rodzaj gier. Tutaj rozwijamy swoje imperium i i granice naszych właści przez kolejne zdobywanie wiosek i eliminowanie innych graczy :)

Przykro mi, ale pomysły doświadczenia już były i są po prostu chybionymi inwencjami twórczymi. Niemniej jednak autor się postarał - tylko że to naprawdę, powtórzę, nie ten rodzaj gry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry