Rycerz w każdej wiosce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser99584
  • Data rozpoczęcia

Rycerz w każdej wiosce czy 1 na gracza?


  • W sumie głosujących
    368
Status
Zamknięty.

DeletedUser121210

Guest
Nie. To by było, że ktoś wysyła sobie 99 rycerzy do wioski jako wsparcie i wiocha nie do podbicia :) A ta gra jeszcze ma mieć jakiś sens :p
 

DeletedUser121081

Guest
Jak koniecznie chcecie więcej rycerzy to np: 1 rycerz co 1mln pkt. Czyli zacząć z jednym po przekroczeniu mln pkt mamy 2 i tak dalej :)
 

DeletedUser

Guest
oczywiście nie-ponieważ hmm jeden na gracza jest dobrze ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo słaby :confused: Na NIE
Tak jak mówią inny wioska będzie nie do podbicia w ogóle głupi by to wyglądało:p
 

DeletedUser

Guest
Hmm... jakby to powiedzieć... NIE!!!

Ta gra przestałaby mieć sens, poza tym niektóre propozycje są po 3 razy identyczne (komentarze też identyczne, np. "taki beznadziejny pomysł że nawet nie komentuję") więc zanim coś zaproponujecie proponuję sprawdzić czy ktoś już takiego pomysłu nie miał. Pomysł na rycerza w każdej wiosce jest taki bezsensowny jak pomysł łączenia offa ze wszystkich wiosek (wszyscy zaczęliby ładować tylko w offa i w końcu... zwyciężyliby ci, którzy postawili na deffa
 

DeletedUser

Guest
A potem ktoś wyślę wszystkich rycków z przedmiotami do wioski, której atakujesz i będzie "Czemu się nie przebiłem, przecież symulator pokazał, że nawet z minimalnym szczęściem i jeśli on ma przedmiot się przebije" :rolleyes:
Za duże ułatwienie. Na nie.
 

DeletedUser135451

Guest
Zgadzam się z Frajzerem
nowe światy powinny być dla graczy doświadczonych
i powiniene być ..jakby... trochę trudniejsze wiecie bardziej
dla zaawansowanych
 

DeletedUser

Guest
Pomysł beznadziejny! .. W każdej wiosce rycerz i po 1000katek ? Tak to widzisz ?
 

DeletedUser135063

Guest
A ja jestem na tak. Przecież rycerz ma tylko 100 łupu i jedynie przyśpiesza wojsko w obronie a i tak większośc graczy nie lubi wysyłać pomocy. Jedynym mankamętem może być to że przedmioty dużo pomagają. Ale można to rozwiązać tak że jeśli by był rycerz w każdej wiosce to w tedy by nie miał przedmiotów:)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł wg mnie świetny, tak bym zasuwał wsparciami że każdy agresor mógłby mi skoczyć...:) Rozsądek jednak nakazuje głosować za jednym rycerzem na gracza.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Pomyśl sobie, że każdy gracz ma rycka w all wioskach. Wysyła xxx offów na wioske-bunkier, ostatnie wchodza na czystą.

Chyba zły przykład :eek:


Głos na NIE.
 

DeletedUser135553

Guest
Jakby gracz tak sobie dał Wszystkich rycerzów dajmy na to 50
do jednej wioski
Nie ma to jak obstawa 50 rycków w wiosce...:rolleyes:
Głupi pomysł
 

DeletedUser20307

Guest
To samo robi gracz ofensywny :p


Pomysł na nie.
ups. przez przypadek kliknąłem na " 1 na wioskę " ;/

tak tylko że ofensywny będzie miał jedynie jednego rycerza w jednym ofie więc tylko jeden bonus dla każdego ofa był by dostępny ..
a obrońca miałby wszystkie możliwe bonusy na raz :rolleyes:

tak więc jestem na NIE

PS. czekam na propozycję żeby można było produkować rycerzy w wiosce tak jak każde inne wojsko np. piki :D:D:D
i dla każdego dawać przedmiot a co :rolleyes:
 

DeletedUser136132

Guest
Rycerz na jedną Wioske to głupi pomysł Może i było by fajnie na początku ale późniejszym etapie gry to 20 rycerzów będzie cię męczyć.
Tak ogólnie To armia takiego gracza z Top10 To była by nie samowita wysłał by sobie 200 rycerzyków I ma wioske bez problemu.
Pomysł nie przemyślany i beznadziejny Jestem za Jeden rycerz na gracza
 

DeletedUser

Guest
Bielik... Jakbyś poczytał wszystkie posty przynajmniej z 1 strony to byś wiedział, że trzeba by było usunąć opcje przenoszenia rycków między wioskami...
 

DeletedUser

Guest
Jeden rycerz na gracza w zupełności wystarcza...Po co aż tak komplikować grę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry