Rycerz w każdej wiosce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser99584
  • Data rozpoczęcia

Rycerz w każdej wiosce czy 1 na gracza?


  • W sumie głosujących
    368
Status
Zamknięty.

DeletedUser103316

Guest
:)Mi się podoba pomysł bo rycek zbiera dużo łupu, więc im więcej rycków tym możne więcej łupu zdobyć:)
 

DeletedUser

Guest
za duże ułatwienie 1 rycerz na gracza już nie jest potrzebny a co dopiero na wioskę
zdecydowanie na nie :D
 

DeletedUser103751

Guest
za duże ułatwienie 1 rycerz na gracza już nie jest potrzebny a co dopiero na wioskę
zdecydowanie na nie

rycerz nie jest potryebny???
jak masz jakies fajne itemy to jest to niezły bonus dla wojska

no fakt może i jest to spore ułatwienie ale przydatne
 

DeletedUser

Guest
Pomysł do bani wyobraź sobie tak:

Atakujesz kolesia 30offkó na wioske koleś z każdej wioski podesle sobie rycerzy z bonusmai na piki miecze łuczników ck itd.. i inne wojsko to zobacz jaką ma przewage w obronie pomysł do bani.

Jestem na nie.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Pomysł do bani wyobraź sobie tak:

Atakujesz kolesia 30offkó na wioske koleś z każdej wioski podesle sobie rycerzy z bonusmai na piki miecze łuczników ck itd.. i inne wojsko to zobacz jaką ma przewage w obronie pomysł do bani.

Jestem na nie.:cool:

To samo robi gracz ofensywny :p


Pomysł na nie.
ups. przez przypadek kliknąłem na " 1 na wioskę " ;/
 

DeletedUser109506

Guest
*****

rycerz jest potrzebny zwłaszcza w ataku gdy np: atakuje pikinierami to rycek wyposażony w harabale szwajcarską podnosi siłę uderzenia o 30% do obrony bonusy rycerza również są przydatne
lecz uważam że rycerz w każdej wiosce to zbytnie ułatwienie i dlatego jestem na nie
 

DeletedUser8581

Guest
Nie polecam atakowania pikinierami, jest to jednostka deffensywna i kiepsko się sprawdza w ataku.

Co do pomysłu jestem na nie, rycerz był w zamierzeniu jednostką mającą pomóc w obronie na początku gry.
 

DeletedUser109506

Guest
*****

pikinierzy to był przykład atakuje głównie lekką kawalerją bo siła napadu wynosi 130 lub ciężką kawalwrją siła napadu 150 a pikinierzy siłę napadu mają tylko 10 więc się samo rozumie
 

DeletedUser

Guest
za bardzo ułatwiało by to obronę bo np.jak ma ktoś 20 rycków, i ktoś go atakuje.Gość dosyła sobie rycków z różnymi przedmiotami i nie da się go rozwalić jak zrobi bunkier
 

DeletedUser102734

Guest
Jestem na nie, rycerz jeden uniwersalny na wszystkie wioski.
 

DeletedUser103205

Guest
Nie.
Popatrz na to że jak ktoś by miał z 300 wiosek to 300 rycerzów. Troszkę trudno było by się przebić.
 

DeletedUser

Guest
Na nie kolejny pomysł nooba który chce sobie grę ułatwić, jest jeden rycek i jest tak dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, a mianowicie: aby umieścić rycerza zamiast jednego na gracza jednego na wioske. Przedmioty byłyby oddzielnie zbierane, a przemieszczanie rycerza zostałoby usunięte. :D

Dla mnie powinien napisać tak:
Przyszedł mi do głowy pewien głupi pomysł, a mianowicie: aby umieścić rycerza zamiast jednego na gracza jednego na wioske. Przedmioty byłyby oddzielnie zbierane, a przemieszczanie rycerza zostałoby usunięte. :D

Wtedy od razu każdy by wiedział po co ten temat.:D
Oczywiście głos na NIE....
 

DeletedUser120555

Guest
Nie polecam atakowania pikinierami, jest to jednostka deffensywna i kiepsko się sprawdza w ataku.

Co do pomysłu jestem na nie, rycerz był w zamierzeniu jednostką mającą pomóc w obronie na początku gry.

ehh... święta racja :p
 

DeletedUser

Guest
i co?
wysłało by się wszystkich na barbażyńców i za dobrze bo z nimi wojo i każdy ma przedmiot?:mad:
 

DeletedUser

Guest
Pomysł moim zdanie do dopracowania.

Rycek ma to do siebie, że jak poślesz go z innymi jednostkami na deffa to za... (ekhem przepraszam) idą szybko. Więc nie może mieć gracz taki jak ja rycka w 300 wioskach.

Wtedy idzie atak o nie za 1h dojdzie, a tu spoko luzik wejdzie 86 zagrod deeffa bo mam rycka.

Moim zdaniem powinno yc mozliwosc zrekrutowania tylk0 np w 10% wioskach ktore sam sobie wybieasz.
 

DeletedUser

Guest
To tak jakby każda jednstka defensywna miała prędkość 10 min/pole przy wsparciu. Bezsens... i jeszcze bonusy od przedmiotów. Na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry