rycerz i maszyny bojowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11637
  • Data rozpoczęcia

Czy rycerz powinien przyspieszac maszyny bojowe w:

  • ataku

    Głosy: 11 24,4%
  • obronie

    Głosy: 7 15,6%
  • ataku i obronie

    Głosy: 9 20,0%
  • nie powinien przyspieszac

    Głosy: 18 40,0%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser11637

Guest
mam propozycje zeby rycerz przyspieszal maszyny bojowe (tarany, katapulty)
w ataku, natomiast uwazam ze przyspieszanie ich w pomocy nie ma sensu , kto uzywa maszyn do obrony ?
prosze o zaglosowanie w sadze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

Żeby sprostować nieścisłoś: rycerz nie przyspiesza maszyn w pomocy - on przyspiesza wszelkie możliwe jednostki wysłane z misją pomoc i ma to jak najbardziej sens.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

zaby nie bylo niescislosci - rycerz w ogole nie przyspiesza jednostek w ataku...
 

DeletedUser

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

moim zdaniem, w dalszych etapach gry, sens rycerza mija się z celem, znajduje się on zazwyczaj w pierwszej naszej wiosce, i tam siedzi tylko i marnuje miejsce w zagrodzie. Mając 40 wiosek i posyłając wsparcie z nich. Przyspieszenie jednego oddziału w zasadzie nic nie daje. Przeważnie całe wojsko jest już rozesłane. Można oczywiści zburzyć piedestał i wybudować go gdzieś indziej. Dla mnie ta jednostka jest niepotrzebna. Na początku jak się miało 2,3 wioski OK był potrzebny. Ale teraz osobiście nie używam. Powinien On mieć większą rolę, nie wiem zdobywać doświadczenie podczas ataku i w obronie. Można go by było przenosić do innych wiosek, budując w niej piedestał, wtedy automatycznie On by do niej przechodził i tam zdobywał dalsze doświadczenie. Po prostu miałby coraz to większy atak i obronę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

Powinien On mieć większą rolę, nie wiem zdobywać doświadczenie podczas ataku i w obronie. (...)Po prostu miałby coraz to większy atak i obronę.

Pomysły takie już bywały wielokrotnie, a żaden nie został wprowadzony.

Mam kilkanaście wiosek i rycerz się przydaje, gdy musisz wysłać pomoc do sojusznika oddalonego normalnie o 30 godzin marszu. Gdy cię ktoś atakuje to każda minuta na z organizowanie obrony jest cenna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

no to posyłam 3000 ciężkiej i dojdzie w mig. Rzadko się zdarza że mam posłać wsparcie z danej wioski i jest w niej rycerz. Według mnie ta jednostka jest beznadziejna w późniejszych etapach gry. Ale to moje zdanie. Może ktoś inny ma jakaś taktykę na to i potrafi przy nim zdziałać wiele. Ja nawet nie wiem czy mam tego rycerza u siebie gdzieś wyprodukowanego, tylko miejsce zajmuje.
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

Rycerz jest przydatny bardziej dla słabych graczy, niż dla silnych. I chodzi o to w tych wszystkich bonusach dla obrońcy, aby miał jakiekolwiek szanse. A co do maszyn jestem oczywiście na nie.
 

DeletedUser13927

Guest
Odp: rycerz i maszyny bojowe

jestem na NIE, poniewasz rycerza używa się do obrony, a nie do ataku. I kto by póścił rycerza na atak? chyba słabeusze. a co do maszyn też estem na NIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry