Wydarzenie Rycerski Wyścig Konny

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
764
Rycerski Wyścig Konny


Najlepsi jeźdźcy z całego świata Plemion zbierają się na niesamowity pokaz umiejętności i finezji: Rycerski Wyścig Konny!Rycerski Wyścig Konny to wydarzenie bazujące na współpracy drużynowej - będziesz walczyć o wygraną w spektakularnych wyścigach konnych, nie tylko by obronić swój honor,
ale także by pokonać wrogi zespół i zdobyć cenne nagrody.
Gdy wydarzenie się rozpocznie musisz dbać o kondycję konia swojej drużyny i wspierać swojego dżokeja kibicując mu w czasie rywalizacji.

Dopóki masz dostępne jedzenie możesz kibicować wybierając jeden z czterech okrzyków, co skutkuje różną prędkością konia.
Niektóre są bezpieczne ale dają stosunkowo mało, inne mogą dać więcej, ale wiążą się z ryzykiem. Szansa skutecznego okrzyku będzie widoczna przy każdym z nich.
Wybieraj mądrze i doprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w Rycerskim Wyścigu Konnym!

Od strony graficznej możecie zapoznać się z wydarzeniem w załączonym filmie. Chwilowo jest on bez polskich napisów, ale powinny wkrótce zostać dodane.


Wydarzenie rozpocznie się 29 lipca o 14:00 i potrwa do 2 sierpnia 14:00. Sklep umożliwiający wydanie zgromadzonych trofeów będzie otwarty 24 godziny dłużej.
Event będzie dostępny na światach z dodatkowymi funkcjami Premium, oprócz najnowszego 155.

Zapraszamy także do podzielania się z nami swoimi uwagami na jego temat, co jest dla nas cennym źródłem wiedzy umożliwiającym wprowadzenie ewentualnych poprawek/ulepszeń do kolejnych odsłon danego wydarzenia. Temat do dyskusji.

Powodzenia!

Wasz Plemiona Team

 
Ostatnia edycja: