Rycek na s122

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser187854
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser187854

Guest
Wie ktoś czy Rycerza da sie zabić? Własnie rozbiłem swojego żeby z rekrutować nowego, ale okazało sie, że mogę go wskrzesić...podskoczyłbym z radości, ale chyba podczas wyczekiwania na zamierzone uszkodziłem stawy :rolleyes:

Główny mój kłopot polega na tym, że Rycek zdobywa Manuskrypty z całego drzewka na miarę nabytych poziomów. Mam np. 4 z "Drugiego" poziomu i zero z "Pierwszego" danego typu, wiec nie mogę użyć tych z "Drugiego" poziomu nie mając jednego z "Pierwszego", bo nie wpadnięto na to, żeby w ramach losowego zdobywania manuskryptów dać chociaż wolna rękę przy ich używaniu - PP i hajs jest ważniejszy niż działająca praktycznie koncepcja, doskonale to rozumiem, dlatego jeśli osobom odpowiedzialnym za ten pomysł na jednym i drugim zależy, będą musieli sie lepiej postarać :p Wiem, że mam opcje zresetować Rycerza i zamienić manuskrypty za pomocą PP, ale tego nie zrobię :p

Ma ktoś jakieś sugestie? może zburzenie Piedestału cos da?

Pozdrawiam czytelników
Fiskusów PP nie pozdrawiam :p
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Myślę, że wystarczy poczekać na zdobycie przez rycerza następnego poziomu :)
 

DeletedUser187854

Guest
Myślę, że wystarczy poczekać na zdobycie przez rycerza następnego poziomu :)

No właśnie nie wystarczy :s wyskakuje mu komunikat że nie mogę użyć danego manuksryptu bez posiadania i użycia pierwszego.

EDIT:
Jeśli jeszcze umiem liczyć to Rycek spełnia kryteria poziomu i nie w nim tkwi problem.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Po prostu nie dostałeś manuskryptu pierwszego poziomu, a jeżeli go nie masz, to musisz po prostu jakoś go zdobyć (może tworząc kolejnego rycerza i rozwijając, bo największe prawdopodobieństwo "wpadania" manuskryptów poziomu pierwszego jest na pierwszych poziomach rozwoju rycerza). Gra ma tutaj właśnie przez to pewien element "losowości" :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry