Rundy z dużą ilością osób w plemieniu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147486
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się poniższa idea? :)

  • Jestem za!

    Głosy: 19 82,6%
  • Przeciw.

    Głosy: 2 8,7%
  • Brak Zdania

    Głosy: 2 8,7%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser147486

Guest
Jak widać ostatnie starania jednego z graczy SP nie poszły na marne i pomału coraz częściej pojawiają się rundy na większą ilość graczy.

Jest według mnie jeszcze jeden problem.

Czasem trudno zgrać się jakimś ekipom, niektórzy mają różne obowiązki, które są w stanie sobie na inne terminy poprzenosić, lecz przydałoby się jakby wiedzieli o tym dzień wcześniej. :\

Mógłbym bezpośrednio napisać do administracji, ale z jednej strony mogliby mnie olać, a nawet jakby mnie wysłuchali i zastanowili się nad tym to nie ma podstaw, że ludzie są tym zainteresowani.

Przykładowo jak ma być rozgrywka Repka VS Forum to wszyscy wiedzą o tym trochę wcześniej.

Moja propozycja jest taka, aby "ok" dalej robić tak jak jest robione teraz, ale niektóre rundy mające ilość członków plemienia 6+ dodawać do zaplanowanych rund z chociaż 1-2 dniowym wyprzedzeniem.
Rundy, które miałyby być przed nimi administracja spokojnie by dodawała, ale ludzie mieliby świadomość, iż jakaś tam runda ze sporą ilością osób w 1 plemieniu będzie za np te dwa dni.

Daje to możliwość zebrania się większej ilości osób, którzy z góry mieliby dogadane w jakim plemieniu startują.

Jak dla mnie to mogłyby być nawet takie rundki z limitem "1 gracza", aby wchodzili osoby z KP, czyli takie, którym zależy na dobrym wyniku, a zatem też może sami z siebie będą szukali jakiejś ekipy wcześniej - przykładowo tu na forum, co wreszcie ożywiłoby inne zakładki. :cool:


To chyba raczej żaden większy wysiłek nie jest wstawić jedną rundę raz na jakiś czas 2 dni wcześniej do zaplanowanych, a według mnie moja idea "ma ręce i nogi" oraz powinno to urozmaicić troszkę rozgrywki :)
Osobiście ze wszystkich rund najbardziej podobała mi się gra Repka VS Forum sprzed miesiąca, wielu graczy nie ma pojęcia o tym jak to jest w 5+ osób dogadywać się na SP na jedną akcje, ściśle ciągle współpracować, aby ostatecznie wygrać rundę.
Jak dla mnie jest to o wiele ciekawsze niż wbijanie samemu lub z 1-2 sojuszami i granie po prostu aby być top1.


Jeśli będzie zainteresowanie to zgłoszę się z tym do Drubensa, a będę miał przynajmniej jakąś "podstawę" do swojej prośby :)
Pozdrawiam
NiedzielnyGracz :cool:
 

DeletedUser147486

Guest
Wydaje mi się, że chyba pomysł sie sprawdził.
Sobota 10-14 dość spora rywalizacja. Wygrana była nasza, gdyby nie to, że na koniec zostałem tylko ja i Nev :p

Niemniej gratki dla Muszelki za wykorzystanie sytuacji i wygraną... niemniej żeby się z Verumem sprzymierzać, wstyyyd :p

--------------------------------------------------------------

Oby więcej takich rund z dużą ilością osób w plemieniu, zaplanowanych z pewnym wyprzedzeniem :)
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Cieszę się, że różne ustawienia rund przypadają do gustu społeczności graczy, staramy się, by zadowolona była jak największa grupa
 
Do góry