RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
1
Hej, po 7 latach wróciłem ponownie. Ale co mnie najbardziej ruszyło i zmotywowało? To chęć zmian, niż gry.
Po pierwsze musimy sobie wyjaśnić pewne kwestie.
Plemiona nie są utrzymywane z datków charytatywnych.
Na rundach szybkich wykupujemy premium, aby gra miała sens.
Nie może być tak, że my jesteśmy dla Admina, który w swoim wolnym czasie ustawi rundy, które są notorycznie 4 przez x lat. To dzięki nam jest to wszystko-gdyby nie było nas nie było by Was- żeby sprawa była jasna.
W dyskusjach szybkich pytam admina SP dlaczego tak jest, następuje totalna cisza.
Czekam na osoby chętne które zgadzają się z moją opinią i są chętne przemiany. Albo rozmowy z Adminem i chęć współpracy, bądź jego zmiany.
Jeśli ta forma nie pomoże, ruszymy dalej.

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
283
makap tez jestesm za tym by byly jak keidys grafiki rudny po 2 godziny itp a nei ciagel jeden schemnat... tumany to wyznaczaja. a mozna bylo by cos urzomaicic. a tutaj urozmaicienie polega na tym ze co jaksi czas ustawiaj rundy na 5 dni dla marcelkow lowcow brabarek... w co nawet nie wchdpoze bo to rudna na podbijanei barbarek i defowaei ich ahahah. fajnie jakby byloj jak kiedys czyli ze np rundy od 7 do 9 np 10 k pozniej od 10:30 do 13:30 np jakas 26/66 np apozniej znow od 14 do 16 rudna powiedzmy 2 k nastepnie 16:30 18:30 jakis bash z niska regula zagrody czy cos. a na 19 do 22 zalozmy jakas znowu runda 66 pkt czy nawet 500. i 22:30 do 24:30 zalozmy jakas nocna bijatyka typu 12 k. to tylklo propozycje ale te tuamny i tak wola leciec schamatami tymi samymi bo tak wygodniej a mozna by raz w tygodniu np albo ze 2 razy cos urzomaicic...

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
283
wiem maslo maslane lecialem na szybko i sie nei cofam wyjebane w to. ale to jest dobvra sugestia ze strony makapinha

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
283
admin to jakas palka do lania chetnie bym pogral na 2 godzinnych rudnakch jak kiedys i tym szwabikom szybkoi poakzal gdzie ich miesjce

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
1
W sumie widzę, że SP wymarło to nie te czasy co kiedyś -większa popularność. Zakładam, że reszcie akceptują takie zasady i to szanuje.

Los Ami

Łucznik
Wynik reakcji
288
Ludzie serio mysliscie ze cos sie tu zmieni ? XD gdyby szybkie były opłacalne jak giełda to moze i by cos było a tutaj to co nawyzej możecie pomarzyć ;)

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
1
Ej nie wierze. To co sie dzieje jest nie możliwe. Podejście Admina do SP, forum, gra co tu się wyprawia. Piszę wiadomość do Innogames gmbh bo tak byc nie moze. Jeszcze mi podziękujecie.

Do góry