Rozszerzenie wiadomośći

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser82280
  • Data rozpoczęcia

Fajno?

  • Ta

    Głosy: 19 79,2%
  • Nah

    Głosy: 1 4,2%
  • Po co? Wole to ugadywać za pomocą programów trzecich

    Głosy: 4 16,7%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser82280

Guest
Zapewne wielu z Was wie co to są konferencje np na fejsie. Dlaczego na plemsach wiadomości mogą być przesyłane tylko pomiędzy dwoma graczami. Zastosowanie jest proste: powiedzmy chce sie umówić na akcje z paroma kumplami. Zamiast dogadywać się z każdym z osobna to mam jedną rozmowę PW dla >2 graczy. Wszystko przebiega dużo sprawniej i szybciej.
 

DeletedUser137804

Guest
można również założyć grupę na fejsie dodać tam wszystkich znajomych z plemienia i tam sobie dogadywać, można to robić na ts'sie lub nawet na gg :)
ale pomysł jest fajny
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Pracuję nad takim projektem który wprowadzi taką możliwość jako dodatkowy skrypt, ale kiedy to będzie zrobione to nie mam zielonego pojęcia bo ostatnio coś kodziłem miesiąc temu ;P
 

DeletedUser68767

Guest
Dla mnie jest to zbędne ,wolałbym by było takie małe okienko w prawym dolnym rogu strony przeglądarki i tam czat i tam do wyboru grupy Wszyscy (cały świat)
Plemię
+można utworzyć konferencje .
 

DeletedUser181471

Guest
Racja, szybciej i bardziej przejrzyście. Taki czat by się przydał
 

DeletedUser179042

Guest
Dla mnie jest to zbędne ,wolałbym by było takie małe okienko w prawym dolnym rogu strony przeglądarki i tam czat i tam do wyboru grupy Wszyscy (cały świat)
Plemię
+można utworzyć konferencje .

Dokładnie i z takim czatem można nawet sobie wioski ogarniać bo masz go zawsze w rogu, gdyby był uaktywniany po naciśnięciu niewielkiej ikonki to by była już bajka
 
Status
Zamknięty.
Do góry