Rozszerzenie funkcji administracji plemienia-kontrola graczy

Czy chciałbyś/chciałabyś aby wprowadzić taką dodatkową funkcję w zarządzaniu plemieniem ?

  • Tak!

    Głosy: 21 77,8%
  • Tak-ale wprowadziłem/łam poniżej swoje poprawki

    Głosy: 2 7,4%
  • Nie-kłóćmy się z supportem

    Głosy: 4 14,8%

  • W sumie głosujących
    27

krystianjanek

Miecznik
Wynik reakcji
145
Witam,

Moja pierwsza oficjalna propozycja, do której zachęcił mnie oczywiście nasz kochany team serwując taką interpretację regulaminu że wszystkim radnym kapcie pospadały ale do rzeczy.

Proponuję rozszerzenie funkcji w plemieniu tylko dla zarządu czyli mających prawa radnych oraz założycieli.
Pojawiłaby się ona aby było najprościej w zakładce członkowie obok tych kropek aktywności.
Mniejsza o nazwę ale roboczo mogło by się nazywać "Sprawdź" , ta funkcja dawałaby możliwość wglądu na konto gracza tylko i wyłącznie przez administrację plemienia, można by było w ten sposób sprawdzić przede wszystkim :

-gdzie stacjonuje wojsko
-wygląd/rozbudowa wiosek
-czy zostały stworzone grupy i jakie wioski zostały pod nie podpięte
-mapa
-statystyki
-ataki, które lecą na gracza
-wysłane wsparcia/wysłane ataki (np na akcje)
-i na pewno wspólnie udałoby się tą listę dopełnić...


Po części takie rozwiązanie byłoby konsensusem pomiędzy "interpretacją" regulaminu a fundamentem gry jakim jest kontrola graczy. Nie da nam to władzy w postaci np "wbijam na konto i odbije diodę" bo support wyraźnie nam na to nie pozwoli ale po części rozwiąże problem a nawet ułatwi administracji przeprowadzanie np selekcji, resztę dałoby się załatwić innymi sposobami.

Powiecie że się nie da bo system Plemion z czymś takim nie wydoli ?
Odpowiadam że system opieki ma z tego co pamiętam podobną funkcję - mentor może sprawdzić ucznia a w naszym przypadku radny może sprawdzić członka swojego plemienia - działałoby to bardzo podobnie z tym że musiałoby być to na tyle bardziej "wytrzymałe" żeby można było przeglądać np 100wiosek takiego sprawdzanego gracza, ale czy technicznie tak by się dało to już pytanie do Teamu.

Nie może taka funkcja też być niezgodna z regulaminem ponieważ system opieki także by był niezgodny a sam InnoG go wprowadził.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
 

DeletedUser185842

Guest
Dodałbym na to dodatkowe uprawnienie w plemieniu.
 

DeletedUser196760

Guest
Zgadzam się dokładnie z autorem tematu, jestem za wprowadzeniem tego pomysłu w życie.
 
Do góry