rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser145909

Guest
zawsze zobacz w "starych rundach"
przedostatnia jest najciekawsza:0
to jest dzisiejsza nocka która trwała bagatela -7h[minus 7 godzin:p]

Wiem widzialem i dlalego dziwi mnie to, że jak zaktualizowali źle wrzuconą rundę popołudniową, to czemu z nocną od razu nie można było tego zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Dziś sobie zagrałem na szybkich..2 gości do mnie o sojusz. hmm myślę ok niech stracę.
Rozwijam się spokojnie a za chwilę patrze atak, nawet nie zdążyłem wycofać bo był zaraz wioska obok mnie ale kto to był.. niby sojusznik :/ myślałem, że chodź trochę się zmieniło na tych szybkich ale jednak nie. Dalej jest to samo co było kiedyś.
Nie ma już uczciwej gry tylko niby sojusz ale jednak i tak Cie zjade..
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem, nie znam nie oceniam.
Mi chodzi o jakąś uczciwość, racja to jest tylko gra ale jakiś poziom można sobą reprezentować.
 

DeletedUser125693

Guest
Ekh;) zasady zasadami:) A Six gra dobrze:) Jest doswiadczony i nigdy mnie nie wyprosil i nie zjechal:) Ma swoje zasady :p a co wy myslicie na jego temat to juz wasza sprawa:)
 

DeletedUser148417

Guest
widze ze na dzisejszych sp ciepa top1 zajła ja tam jeszcze loguje sie na sp od 21:00 :)
 

DeletedUser148929

Guest
to i poxop na 1-2h wbije powybijac noobkow ;** troche nastukam i mykne :D
 

DeletedUser145909

Guest
ja pograłem chwile, ale słabe łącze więc kończe;) rano coś pogram;)
 

DeletedUser148929

Guest
ja pograłem chwile, ale słabe łącze więc kończe;) rano coś pogram;)

witam w klubie
o 21:40 mialem 2k topa 1k lk, gosc mi sie wje... do wioski i zniszczyl przy stracie jego 40lk xd teraz odrobilem mam juz 1200 topa i 700 lk, ale nie chce mi sie grac, nerwy wyniszczaja czlowieka, a net laguje z nowu ;/

ps. Ciepa ;P chcesz, to w mojej wiosce kilka K Agro bedzie ^^
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
182
nie ma motywacji bo nagrody nie ma,takto zawsze jest sie o co bic,noi kp by sie zawsze przydalo:)

ciepa cos ostatnio aktywny jestes na tych szybkich zebys na kazdych nie chcial grac:D
 

DeletedUser148835

Guest
kurna też mam lagi
nie gram już<beczy>

bez sensu się wysilać za szybko latają ataki
a w 1h 30min zrobiłem zagrodę offa
 

DeletedUser142859

Guest
No to tak.
kto ma chęc grać dzisiaj od 9 w moim plemieniu?
będę pod nickiem stx*1
skrót plemienia: *G18*
 
Do góry