rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser100488

Guest
Corpus co to ma być zbudowałem pałac i patrze a moneta kosztuje

140k drewna 150k gliny i 125k żelaza
 

DeletedUser

Guest
ludzie typu mef vamelia konczą juz z plemionami bo wiedza ze ta gra nic nie daje albo dla tego ze rundy są beznadziejne ? nawet taki no life jak ja juz mało gra ;p :eek: jak wchodze w staty i patrze kto rundy wygrywa to az nie widze sensu zeby grac... wygrywaja te nicki które przed 2 miechami robiły za farmy oprócz Vitora alvina itd
 

DeletedUser

Guest
No i człowiek się umęczy wbije trzecią wioskę z ceną monety 140k drewna 150k gliny i 125k żelaza zrobił się tryb spiący i nagle moneta kosztuje jakieś grosze na noc .. PORAŻKA
 

SixOneNine

Pikinier
Wynik reakcji
5
Jak widac ja juz takze zakonczylem z SP : ) nie mowie ze na zawsze ale dopki nie bedzie jakis poziom, albo normalne rundki wiec mozliwe ze poczekam : )
Jak mi sie bedzie chcialo to napisze jakis porady dla innych , wszystko co znam.
Ew, jak ktos ma jakies pytania PW
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser125693

Guest
Dzisiaj fajna rundka:p ,az nie pojde do szkoly:p zeby zagrac cala:p chyba, ze mnie ktos zjedzie ;/:p
 

DeletedUser145909

Guest
A ja cały tydzień w szkole do późna, jutro coś trzeba pograć;)
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj fajna runda do wczoraj.
zobaczymy jak sie gra w takie cos.
Nie ma rund 2dniowy kat ? i 30 pp zeby siedziec non stop na kompie za 30pp:eek:
 

DeletedUser145909

Guest
Spokojnie, corpus zaraz to ogarnie, ale z drugiej strony, to prawda, że powinno być to egzekwowane, tak jak jest w grafiku;) to teraz byli żeby za długo się na rundę nie spóźnić;)
Ciekawe czy corpus siedzi przy kompie;)
Edit: I o 15 nie wyszedł.. człowiek śpieszy się na 14;30 a tu jednak nici;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser145909

Guest
ja przed tym jak dobiłem mojego offa cała mapke obiłem i już nie było co;d tylko to co sie natworzy przez te minut co chodziłem u ludzi to było do zbicia;)
 

DeletedUser148417

Guest
cos dawno nie było wioseczki 2138 ;* Tylko 26pkt i 26pkt to troche wnerwiajace.Nie jestem na wysokim doswiadczeniu graczem ileż mozna grac od startowej 0 ;|

Dark*Devill lepiej uszanuj administracje gdyby nie oni to bys nie grał na sp.Grał bys ale predkosc 1.0 wiec sie przymkni(godzi o wolny swiat) :rolleyes:
 

DeletedUser148929

Guest
Gratuluje ZawszeTamGdzieTy za top lan(1) agro xd kurde musze przyznac cala runde ja/lejtus/zawsze walczylismy o to top 1, dlugi czas lejtus byl, troche ja i jakies 1,5h koncowe zawsze sie wysunal :( i farciarz ciagle trafial na wojo ;D


oto dokladny koncowy rank agro :
Ranking Nazwa Pokonany
1 ZawszeTamGdzieTy 159.072
2 poxop. 142.702
3 @Łejluś 130.805
4 dysiu123 64.227
5 CoJaZrobiłemŻeTuJestem? 31.947
6 dawidostaszdawid 21.995
7 Bond kozak 17.508
8 Pokojówka meryy luu 12.222
9 robodog 10.430
10 Ratatosk 10.028
11 PHerkules 9.354
12 Mireio 8.225
13 kierek22 8.055
14 basik999 7.798
15 toster95 6.887
16 PorannyDemotywator 6.861
17 Perryoon 6.707
18 AciaBubaElunia 6.679
19 Pet12 5.635
20 Łomża Export 5.024



Co najciekawsze... wszyscy 3 czlonkowie byli w jedym plemieniu xd szkoda, ze tak malo ludzi potrafi porzadnie zagrac :(

a no i jak zwykle poziom - dno. Same oszustwa i kretactwa ;) na poczatku rundy gosc do mnie o soja pisal, zgodzilem sie (dobre serce), po 30 min jak sobie eko konczylem bic(nowa taktyka :p) gosc mi wjazd na chate z wojskiem zrobil xd widac, ze nie warto komus pomagac ;)


Pozdro i do kolejnego razu na bashu/catku ;))


:*** ja top two(2) jak cos :D
 

DeletedUser145909

Guest
Ciekawe czy będą jakieś opóźnienia z rundą nocną;) Ja na nocnej lagi będę miał bo pierwsze 2-3 h będę grał na kompie, a na kompie wolno mi net chodzi;D
 

DeletedUser132871

Guest
hahahehe xD
zaplanowana runda jest w zakładce "stare rundy"
z dobrymi godzinami a datami pokreconymi:0

Corpus nie pij tyle^^:p

Malutka prośba:)
Prosił bym o dodanie t.spiącego[najlepiej opcjonalnie 1-3h:p]
Albo skróc tą runde do 3.00 plose<3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser125693

Guest
Nawet jakbyś był to i tak nie miałbyś najmniejszych szans ze mna i to nie chodzi o moje umiejętności ,bo na pewno masz lepsze ale nic w wioskach nie miałeś nOObku :(
No jestem,jestem pro ;D ;*

No to czekam na karę od Ciebie ciepa. ;] Aha i ja nie byłem z Tobą w plemieniu. :)

I Nie wyzywaj mnie. Ile Ty masz lat ? 14 ? Do szkoły a nie grasz na sp a potem i tak dostajesz baty!!

Fakt nie byles ze mna w plemieniu:) Napisales mi PW zobaczyles, ze nikt nie odpisuje to odeszles:) Po chwili ataki:) Jak bym wiedzial, ze wbijesz na to konto i tak postapisz;) to bym Cie duzo wczesniej unicestwil:) a uwierz przy 15 offach nie byl by to problem:)
 

DeletedUser145909

Guest
Dobrze gadasz squad, bo nie dość że wioska 3, to jeszcze do 5;d to ja 100k lekko zrobie;)
Edit: żeby nie spamować, I co nie będzie tej nocnej? Bo widzę, że wrzucono rundke która jutro od 9 będzie, a nocnej jak nie było widać, tak nie ma.
Edit: Żeby wrzucić w weekendy więcej rundek, to nie można, ale omijać rundy to tak:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser132871

Guest
zawsze zobacz w "starych rundach"
przedostatnia jest najciekawsza:0
to jest dzisiejsza nocka która trwała bagatela -7h[minus 7 godzin:p]
 

DeletedUser148425

Guest
Fakt nie byles ze mna w plemieniu:) Napisales mi PW zobaczyles, ze nikt nie odpisuje to odeszles:) Po chwili ataki:) Jak bym wiedzial, ze wbijesz na to konto i tak postapisz;) to bym Cie duzo wczesniej unicestwil:) a uwierz przy 15 offach nie byl by to problem:)

Odszedłeś,jeżeli już. Mówiłem do szkoły a nie grasz na SP.

Nie mnie byś unicestwił tylko Aishera , ale co z tego,że miałeś 15 offów? Każdego da się zklinować :>

Koniec tego dennego tematu.
 
Do góry