rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

auqens

Pikinier
Wynik reakcji
12
@mieczykkk cwelczykkkk nie popłacz się w tej rudzie , nawet tego cieniasa Zizuu wziąłeś do plemienia buahaha za chwile wjeżdżam już kolejny raz w ciebie :* nie chce mi się z wami dyskutować bo tylko płaczecie ale pocwiczcie trochę bo nie na co robić z wami grając z telefonu :)
Dzisiaj o 12 tez długo nie pograliscie hahaView attachment 45102View attachment 45103
Szukasz kolegów ??
Chowasz się jak pedał pod jakimiś nickami i wstawiasz raporty z przed 10 lat ?
Powiedz mi czy cie matka nie kocha bo twoją mi okazuje trochę uczyć jak w nocy wbijam ;*
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
@Adek96 @mroczo321 - Nie wiem kto gra tam pod tym nick'ami (nie kojarzę kompletnie) ale bawi mnie jak razem z okolicą bawicie się w nasyłanie jakiś wypierdków na mnie w rundzie, przy czym problem macie z przejęciem jednej wioski przez całą rundę a @mroczo321 ma problem z cofnięciem offa gdzie ma dobre 30sekund na to xD

...ale fajna zabawa była, jednak nie ogarniam podniecania się burzeniem wioski i przejęciami pod sam koniec rundy gdzie ja niedość że wbiłem 4fun sobie coś poklikać oraz z dużym opóźnieniem po starcie to jeszcze wchodziłem raz na jakiś czas sprawdzać co się dzieje na rundzie bo większość czasu to mk chodziło tylko

Witam ponownie na umarłym dziale na forum <jupi>

@Venom Snake @Zizuu - jak nie dajecie sobie rady z kimś we dwóch to tak zawsze każdemu na PW spamicie aby go bili ? <hahaha>

Tylko te wasze nasyłanie i tak wam coś nie wyszło bo runda wygrana <szampan>

@edit
Co najwyżej się z offów wszyscy wybijaliście i świeżo podbitej wioski bez muru nie potrafiliście odbić w tyle osób xD :O
 

Załączniki

  • 330867328_1251258242091969_7999160741809083468_n.jpg
    330867328_1251258242091969_7999160741809083468_n.jpg
    21 KB · Wyświetlenia: 28
  • 331068575_700742778419304_58862543221271380_n.jpg
    331068575_700742778419304_58862543221271380_n.jpg
    134,8 KB · Wyświetlenia: 27
Ostatnia edycja:

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
6
Cześć ! Witam nowych, a może i starych graczy ; ) Jeśli ktoś mnie pamięta.
Jak wyglądają teraz rundy/poziom w porównaniu do starszych lat.
Pozdrawiam.
 

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
6
Dlaczego jest tylko kilka rund? W nocy nie ma żadnych, żeby sobie pograć. Czyżby inflacja? Jaki jest powod?
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Cześć ! Witam nowych, a może i starych graczy ; ) Jeśli ktoś mnie pamięta.
Jak wyglądają teraz rundy/poziom w porównaniu do starszych lat.
Pozdrawiam.
Siemasz :) ,granie teraz to 0 zabawy , wbiłem 1.5h po starcie na tą rundę teraz co była to nawet nikt mnie atakować nie chciał, każdy zjadał free wioski a Ra i Ro to sobie nabijali na swoich wioskach. Ogólnie w moim odczuciu jeszcze te kilka lat temu coś się działo na tych rundach teraz to większość odpuściła i jest stypa.

Teraz to spora część rund nie ma nawet sensu jak na botach będą na nie wbijać , a reszta to albo tragiczne ustawienia bądz nie ma nikogo konkretnego kto by wbijał na te rundy <shrug>
 

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
6
Jakiś rok temu wparowała tu @Lateralis zdenerwowana na polskich graczy bo Rumuni i Niemcy ich lali na wszystkich rundkach i za karę nie ma nocnych rundek
No nie do końca, ta Pani ma swojego przełożonego a ten przełożony ma przełożonego, itd, itd. Dziwne. Szukam informacji, na temat szybkich rund kiedy są, jaki jest grafik, ale nie mogę znaleźć. Widzę, że bardzo słabo.

Dlaczego są teraz tylko 4 rundy na dzień? Jaki jest powód? Zachęcam Admina do wypowiedzi.
 

4world

Chłop
Wynik reakcji
0
Trzynastka jak tam na szybkich? Jajeczko wycofał defa jak posłałem na niego fejk karete i nie zdążył dosłać spowrotem? :/
 

JanekzSobusia

Miecznik
Wynik reakcji
291
Jak widać prawie rok od ostatniej rundy i jak zmiany to tylko na gorsze. Jak tam ego sum deus twój mass attack i sfarmienie 7,5k wiosek w 4 godziny?
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
10
Ustawiłem sobie karty, i poleciałem nie wiem skąd takie przypuszczenie, a co do farmienia przez cała dobę zfarmilem. 7,5k wiosek to nie jest trudne Jeśli masz jakieś zastrzeżenia sugeruje napisać do suportu.
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry