rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser207957

Guest
Powiem tak.. Zazdrościcie mi po prostu doświadczenia w grze i tu mnie wyzywacie bo was to boli, że jak wchodzę na rundę to przestajecie grać i wychodzicie z rundy :) jestem jedna z niewielu osób co używa skryptów ale jedynie ze skryptoteki plemion a wy od Marcelka macie te skrypty nielegalne i przegrywacie na nich ze mną i jedynie co wam zostało to mi ubliżać a każdy z was z osobna na rundzie prosi mnie o sojusz ehh ;>
 

DeletedUser207957

Guest
Obejrzycie po prostu od losera poradnik z osobna krok po kroku jak grać w plemiona też nagram poradnik swój i wtedy może coś wam się uda ugrać bo jak narazie słabo wam idzie.

Wiem, że chcecie sojusz ale no za te wyzwiska niestety nie ma szans u mnie :)

Ami X Limons
A ty nie proś mnie więcej o skrypty żadne bo nie mam chłopie wystarczy wejść na skryptoteke plemion i tam masz... A jak potrzebujesz pp no to już nie będę taki dam Ci tam drobne na to ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser207976

Guest
Dobra rundka.
@Dark Harvest 3 razy zostałeś zjechany xD
Nawet Guinevra Cię na koniec przejęła xD
Haha jaki Ty jesteś cienki bobku xD
Poćwicz małolat xD
 

Załączniki

  • Screenshot_20220524-220835_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220524-220835_Samsung Internet.jpg
    231,3 KB · Wyświetlenia: 11

DeletedUser207957

Guest
Dobra rundka.
@Dark Harvest 3 razy zostałeś zjechany xD
Nawet Guinevra Cię na koniec przejęła xD
Haha jaki Ty jesteś cienki bobku xD
Poćwicz małolat xD
Ta xd a ty mnie pikami atakujesz ostro :) ja nie grałem z 2 miechy już na szybkich xd więc Ci się śni bo marzysz ze mną pograć ale ja nie gram ze skrypciarzami co grają nie legalnie i używają botów :)
 

DeletedUser207976

Guest
Ta xd a ty mnie pikami atakujesz ostro :) ja nie grałem z 2 miechy już na szybkich xd więc Ci się śni bo marzysz ze mną pograć ale ja nie gram ze skrypciarzami co grają nie legalnie i używają botów :)

Dobry jesteś farmazon xD
Dark Dzbanvest xD
Lubisz jak każdy tak po Tobie jedzie ?
Nie dość, że w realu każdy ma beke z Ciebie to jeszcze w gierce Cię każdy ciśnie xD
Zmądrzej dzieciaku bo Ci łeb w końcu strzeli jak tym nieudacznikom @-one loser czy @mieczykkk xD
 

DeletedUser207957

Guest
@Ami X Limons
Szacun!
srark tak pojechany, że aż mi szkoda go xDDD
Twoje niedoczekanie farmazonie :) znów będziesz prosił żebym Cię nie atakował i prosił o sojusz i donosił na swoich kumpli gitów do mnie ;> każdy z was szuka u mnie sojuszu lecz na próżno

Ami X Limons,
Z choinki się urwał jakis plebs bity na rundach przezemnie i się udziela tu który błaga mnie o sojusze :)


Marcelek Cię szkolił widzę nie tędy droga obaj mnie na rundach będziecie znów przepraszać i prosić o sojusz ale cóż dalej się tu ośmieszajcieeee hehee
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry