rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Hahaha.
Nie wierzę, Loser miałeś taką przewagę na longu i go przegrałeś.
Nawet z tymi botami jesteś zwykle zero, co nic nie potrafi. xD
Nom dzięki, jakoś wyszedłem o 14 w sobotę i zapomniałem już że jest long. Ale spokojnie przyjdzie czas że was i także jadę
Ty gorzelnia topy może i masz bo z każdym sojusz mailes więc nie płacz top7 to tak jakbyś był w top 50 nic nie wnosi i jesteś na łasce graczy z topki pozdro. Dodam że piszesz do Niemców a później cie jada buahha
 

DeletedUser206727

Guest
Nom dzięki, jakoś wyszedłem o 14 w sobotę i zapomniałem już że jest long. Ale spokojnie przyjdzie czas że was i także jadę
Ty gorzelnia topy może i masz bo z każdym sojusz mailes więc nie płacz top7 to tak jakbyś był w top 50 nic nie wnosi i jesteś na łasce graczy z topki pozdro. Dodam że piszesz do Niemców a później cie jada buahha

Nie tłumacz się młody, bo każdy wie że Cie jechali jak dziecko. xD
 
Wynik reakcji
44
Sprawa wygląda tak , że loser wyczuł , że support się na niego czai i trzeba odpuścić "tą" rundę. :) I nie ściemniaj , że wyszedłeś o 14:00 i zapomniałeś.

Jesteś po prostu słabeuszem. A co do mojej pozycji top 7 to ja nie miałem plemienia i grałem całą rundę sam. To Ty speniałeś żeby we mnie wjechać i nasłałeś getto. KAŻDY Cie ciśnie na forum, na obcych stronach reklamujesz płatne skrypty na uciekanie wojska, kliny, monety itd, a tutaj się tego wypierasz.


cyt:



Mam do zaoferowania skrypty do plemion. Skrypty są intuicyjne i łatwe do zainstalowania bez potrzeby ściągania programów, działają w przeglądarce.
Skrypty jakie posiadam :
-----masowe wysyłanie ataków ze szlachcicami wysyła ataki automatycznie za pomocą jednego kliknięcia.

----- auto farmienie, skrypt wystarczy dodać do violentmonkeya i sam wysyła jednostki które zaznaczymy.

----- auto masowe farmienie, działa na zasadzie rozsyłania jednostek które zaznaczymy z każdej wioski czy jest ich 10 czy tysiąc wyśle wszystko jednym kliknięciem działa również na telefonie.

---- auto kliny, skrypt działa w ten sposób iż wychwycą przybywające 4 ataki i automatycznie klinuje. Rekord to 200 karet i sklinował 100%


----- auto wybijanie monet działa tak iż wchodzimy w pałacu i skrypt sam wybija monety jeśli w jakiej wiosce będzie powyzej 40k surowców

Cena do negocjacji

Forma kontaktu tak bądź na Discord JoziekKryska#6118




Jakimś dziwnym trafem tego samego discorda mi wysłał na forum w wiadomości prywatnej żebym się z nim skontaktował :p
 

DeletedUser206727

Guest
Sprawa wygląda tak , że loser wyczuł , że support się na niego czai i trzeba odpuścić "tą" rundę. :) I nie ściemniaj , że wyszedłeś o 14:00 i zapomniałeś.

Jesteś po prostu słabeuszem. A co do mojej pozycji top 7 to ja nie miałem plemienia i grałem całą rundę sam. To Ty speniałeś żeby we mnie wjechać i nasłałeś getto. KAŻDY Cie ciśnie na forum, na obcych stronach reklamujesz płatne skrypty na uciekanie wojska, kliny, monety itd, a tutaj się tego wypierasz.


cyt:



Mam do zaoferowania skrypty do plemion. Skrypty są intuicyjne i łatwe do zainstalowania bez potrzeby ściągania programów, działają w przeglądarce.
Skrypty jakie posiadam :
-----masowe wysyłanie ataków ze szlachcicami wysyła ataki automatycznie za pomocą jednego kliknięcia.

----- auto farmienie, skrypt wystarczy dodać do violentmonkeya i sam wysyła jednostki które zaznaczymy.

----- auto masowe farmienie, działa na zasadzie rozsyłania jednostek które zaznaczymy z każdej wioski czy jest ich 10 czy tysiąc wyśle wszystko jednym kliknięciem działa również na telefonie.

---- auto kliny, skrypt działa w ten sposób iż wychwycą przybywające 4 ataki i automatycznie klinuje. Rekord to 200 karet i sklinował 100%


----- auto wybijanie monet działa tak iż wchodzimy w pałacu i skrypt sam wybija monety jeśli w jakiej wiosce będzie powyzej 40k surowców

Cena do negocjacji

Forma kontaktu tak bądź na Discord JoziekKryska#6118




Jakimś dziwnym trafem tego samego discorda mi wysłał na forum w wiadomości prywatnej żebym się z nim skontaktował :p

Tak jak pisałem wyżej.
Loser takiego błazna z siebie robi, że nawet w cyrku tego klauna już nie chcą.
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Sprawa wygląda tak , że loser wyczuł , że support się na niego czai i trzeba odpuścić "tą" rundę. :) I nie ściemniaj , że wyszedłeś o 14:00 i zapomniałeś.

Jesteś po prostu słabeuszem. A co do mojej pozycji top 7 to ja nie miałem plemienia i grałem całą rundę sam. To Ty speniałeś żeby we mnie wjechać i nasłałeś getto. KAŻDY Cie ciśnie na forum, na obcych stronach reklamujesz płatne skrypty na uciekanie wojska, kliny, monety itd, a tutaj się tego wypierasz.


cyt:



Mam do zaoferowania skrypty do plemion. Skrypty są intuicyjne i łatwe do zainstalowania bez potrzeby ściągania programów, działają w przeglądarce.
Skrypty jakie posiadam :
-----masowe wysyłanie ataków ze szlachcicami wysyła ataki automatycznie za pomocą jednego kliknięcia.

----- auto farmienie, skrypt wystarczy dodać do violentmonkeya i sam wysyła jednostki które zaznaczymy.

----- auto masowe farmienie, działa na zasadzie rozsyłania jednostek które zaznaczymy z każdej wioski czy jest ich 10 czy tysiąc wyśle wszystko jednym kliknięciem działa również na telefonie.

---- auto kliny, skrypt działa w ten sposób iż wychwycą przybywające 4 ataki i automatycznie klinuje. Rekord to 200 karet i sklinował 100%


----- auto wybijanie monet działa tak iż wchodzimy w pałacu i skrypt sam wybija monety jeśli w jakiej wiosce będzie powyzej 40k surowców

Cena do negocjacji

Forma kontaktu tak bądź na Discord JoziekKryska#6118




Jakimś dziwnym trafem tego samego discorda mi wysłał na forum w wiadomości prywatnej żebym się z nim skontaktował :p
Połowę z tych skryptów znajdziesz na necie za free xD
Generalnie to są przestarzałe skrypty, więc współczuję kupującym <lol>
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Idę się popłakać. Proszę o bana za multi na sp dwa moje Nicki grają jeden na bocie drugi też ją na kiblu siedzę
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Macie wy nawet na kompie nie skontrujecie lk vs lk więc nawet nie mam o czym z wami pisać. Szkoda mi czasu na forum ja już nic nie muszę udowadniać jadę was jak chce na rundach. A ty gorzelnia piszesz że ja miałem słabe morale dlatego cię nie problem eh... Miałem sam off. W 30minut bym cię rozebrał ale stwierdziłem że nie tykam kału. 1vs1 nigdy nie atkuesz bo jesteś zbyt cieki. Powcicz. Golden też został zjechany nawet kontry nie potrafił puścić a tu wielce pisze. Osiagnijcie poziom większy niż ten co ja to porozmawiamy póki co jesteście pionkami i zwykłymi szarkami.
Dodam że gorzelnia pisze z Niemcami non stop macie ss-


Jak widać każdego prosi o sojusz... Dla mnie dno... Ale on jest dnem więc nie ma się co dziwić.
Pisze do każdego że jemu zależy na TOp3 i pomoże każdemu xd
Więc na końcu mail z każdym sojusz masakra.
Idź poćwicz mam nadzieję że będziesz chciał rozmawiać na DC chyba że pekasz


Edit/ zrzut rozmowy usunięty przed adminow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
44
Filmik jest stary , a skrypty masz nowe ;) Więc na kozacz cieciu malinowy ;)



Tu macie piękny kanał losera , nawet discord się zgadza. Data podobna jak na tym jego filmie.. Tyle że nie pokazał tam , że używa skryptów :D

A tak się bije defem losera :D
 

Załączniki

  • loser off.png
    loser off.png
    241,7 KB · Wyświetlenia: 26
Ostatnia edycja:

DeletedUser206727

Guest
Hahaha Loser i znowu beke wszyscy mają z Ciebie. Ja już sobie wyobrażam jak Ty w realu masz ciężkie życie jak Cię tak wszyscy cisną xD
Mieczykkk też tak miał, aż musiał się schować do nory bo tego nie wytrzymał xD

Przypominam o drugim nicku tego klauna, który podszywa się podemnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220124-200800_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220124-200800_Samsung Internet.jpg
    184,4 KB · Wyświetlenia: 20

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
OPetaj to Ty mi peto to nie jest moj kanał po pierwsze po drugie nie wiem skad masz info o DC ktore tam bylo nie przeladalem tego profilu. Druga rzecz ubiles mi offa deffem o 9:30 w niedziele, kto normalkny wstaje o 9:30 w niedziele:D??? kto gra w niedzielele p;emiona :D
oj gorzelnia idz juz stad
 
Wynik reakcji
44
ty grasz nawet w świeta bo nie masz rodziny :D

A konto na youtube jak skasowales skoro upierasz się , że nie Twoje :D ?

ale Ty jestes czlowieku żałosny :D



Konto istniało z 2 lata. Dziś o 18:40 jeszcze były te filmy na Youtube. 22:00 już ich nie ma , a on wyżej pisze , że to nie jego konto xD

stary ale ty jesteś żałosny , matki tez się wyparłeś ? :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry