rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
44
Gra ostatnio na szybkich ziomek o nicku "auqens" czy jakoś tak i twierdzi , że ja sie podszywam pod jakiegoś Marcelka xDDD

pamięta ktoś takiego gracza :D ?

Czytam forum i widzę, że faktycznie ktoś taki jak Marcelek był :D co żeś złego uczynił auqensowi ze mowi że ja to Marcelek :D ?
 
Wynik reakcji
44
Dzieje się. -one loser i jego koledzy (auqens , ostatni biały bizon) - koleś z tym samym nickiem dostają bęcki i dalej do mnie piszą , że jestem jakiś Marcelek :D
 
Wynik reakcji
44
Xddd śmieszne wbije na innym nicku i będę cię burzył


To jest właśnie wasza siła - albo jej brak że wbijacie już na innych nickach.

To świadczy o tym , że nie macie jaj żeby zagrać ze swojego konta :p


Ceiter, Blacksheep3 , ramajad - to byli kozacy na szybkich. Ty loser jesteś zwykłym bobem.




-one loser opublikował wątek Budowanie wojska w Skrypty.
Szukam skryptu na budowę wojska tak jak Mk tylko że buduje non stop
6. Sty 2022
-one loser

-one loser odpowiedział w wątku Ucieczka.


Ja gram bez takich dodatków. Jak widać poszukujesz bez skutku bo bez tych "wspomagaczy" jakoś nie wygrałeś ostatnio ;)



cyt: -one loser napisał:

"Kto mi podrzuci skrypcik na ucieczkę z klawisza mordki ? Place jak za prezydenta
Niektórym mogę nawet dać polizać
Na PW wyślijcie"


Na priv na priv co by inni nie widzieli , żebyś miał tą żałosną przewagę bobie :p
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
44
Stary broń się w jakiś sposób z tego co wyzej napisałem , a nie wbijasz na innym nicku co rundę i albo testujesz te swoje skrypty albo chowasz się żeby dać sobie zabawę :D
 

DeletedUser206727

Guest
Dzieje się. -one loser i jego koledzy (auqens , ostatni biały bizon) - koleś z tym samym nickiem dostają bęcki i dalej do mnie piszą , że jestem jakiś Marcelek :D

Auqens to przydupas Losera.
Co mu nie powiedzą to robi.
Zwykły leszcz co nic nie potrafi.
Nawet Detox ( MISTRZ PLEMION ) z którym grał, powiedział, że to zwykły PIONEK. xD
 
Wynik reakcji
44
Dokładnie. Jak wbijają zagraniczni gracze to oni dwoje (-one loser) i (auqens) się tylko logują i nie grają bo wiedzą , że nie maja szans.

Ale najbardziej smutne jest to , że koleś gra 24/7 , a piszę mi że chodzi do pracy...

Wiem , że da się pograć w pracy jak ktoś siedzi przy biurku , ale na pewno nie byłoby tak , że on gra każda rundę od deski do deski
i nawet w tej pracy nie ma czasu na toaletę i powrót do domu bo ciągle przy kompie.

13 letni dzieciak , który się wkręcił w tą grę , ale jego umiejętności nie idą w parze z liczbą rozegranych rund. :D
 

DeletedUser206727

Guest
Dokładnie. Jak wbijają zagraniczni gracze to oni dwoje (-one loser) i (auqens) się tylko logują i nie grają bo wiedzą , że nie maja szans.

Ale najbardziej smutne jest to , że koleś gra 24/7 , a piszę mi że chodzi do pracy...

Wiem , że da się pograć w pracy jak ktoś siedzi przy biurku , ale na pewno nie byłoby tak , że on gra każda rundę od deski do deski
i nawet w tej pracy nie ma czasu na toaletę i powrót do domu bo ciągle przy kompie.

13 letni dzieciak , który się wkręcił w tą grę , ale jego umiejętności nie idą w parze z liczbą rozegranych rund. :D

Za niego grają boty mordeczko.
Jak widzą zagranicznych to płaczą. xD
Taka prawda xD
 
Wynik reakcji
44
Gracze auqens i -one loser grają na dwóch kontach według moich obserwacji :

auqens lub Ostatni Polski Bizon - 1 człowiek

- one loser lub Helmer Herrera Buitrago - 1 człowiek
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jest problem z serwerem i nie ma możliwości ustawienia rund szybkich, więc jutro detox.
 
Do góry