rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser206727

Guest
Loserek NOOBIE kolegów nie było i lanie dostałeś ładne na rundzie xD
Hahaha xD
PIONEK jesteś xD
 

DeletedUser206727

Guest
Nie lubie losera ale czym Ty sie szczycisz? Oni praktycznie nie graja,podejrzewam,ze 90% ich gry wykonuja boty xD

Po tym jak zobaczylem te kliny to strach sie bac co jeszcze maja, bo z kontry 6 ms uciekaja tez jak cos ^^

Tym, że loser właśnie potrafi dużo gadać. Gra na botach a będzie na innych gadał. A Ty jak cicho siedziałeś tak siedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.787
To Ty próbujesz zgrywać kozaka,że mam siedzieć cicho,ja po prostu wyrażam swoją opinie bo wiem na jakim odpale gra Camerion i reszta
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Proszę się nie kłócić, Marcelek lizodup nawet mistrz ceietr tak mówi. Dobrze gadasz Ceietr lubię Cię. Ciekawe jak by było gdybyśmy się prywatnie poznali xd
Naprawdę jestem ciekawy co byście o mnie powiedzieli :)
 

DeletedUser206727

Guest
Proszę się nie kłócić, Marcelek lizodup nawet mistrz ceietr tak mówi. Dobrze gadasz Ceietr lubię Cię. Ciekawe jak by było gdybyśmy się prywatnie poznali xd
Naprawdę jestem ciekawy co byście o mnie powiedzieli :)

Przez swoją wypowiedź teraz sam potwierdziłeś, że to Ty jesteś LIZODUP xD
Nie poniżaj się bardziej bo nawet poprawnie nie potrafisz napisać nicku swojego MISTRZA xD

To Ty próbujesz zgrywać kozaka,że mam siedzieć cicho,ja po prostu wyrażam swoją opinie bo wiem na jakim odpale gra Camerion i reszta

Sam do mnie wysapałeś człowieku czym się szczyce xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ah te erwiny i los ami. Powbijał kosę osoba z którymi grał xd znowu nick musisz zmienić 5raz ? :D
Śmieszne jest to że mówi że ja na niego nasylalem ludzi żebym ja wygrał xd jak gość wbijał po ppbi się pytał po pierwszym podbiciu czy już sam ugram padłem z tego haha. Pozdro
 

DeletedUser206727

Guest
Ah te erwiny i los ami. Powbijał kosę osoba z którymi grał xd znowu nick musisz zmienić 5raz ? :D
Śmieszne jest to że mówi że ja na niego nasylalem ludzi żebym ja wygrał xd jak gość wbijał po ppbi się pytał po pierwszym podbiciu czy już sam ugram padłem z tego haha. Pozdro

Nie płacz PIONKU xD
PP za longa już dostałeś ??
Hahaha xD
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Ah te erwiny i los ami. Powbijał kosę osoba z którymi grał xd znowu nick musisz zmienić 5raz ? :D
Śmieszne jest to że mówi że ja na niego nasylalem ludzi żebym ja wygrał xd jak gość wbijał po ppbi się pytał po pierwszym podbiciu czy już sam ugram padłem z tego haha. Pozdro
Loser baty dostałaleś za oszczerstwa na mój temat i za nadsyłanie swoich przydupasów sami się przyznali ze kazałes mnie atakować bo mogę być top 1 jesteś toksyczny typie

Plus nie zmieniłem nicku typie bo gram na tym samym koncie tyle ze dodałem nick mojego coopa

Plus nie zmieniłem nicku typie bo gram na tym samym koncie tyle ze dodałem nick mojego coopa
A i pochwal się wszystkim jak wbić klina w 1 sekundę bociarzu

Dawaj zagramy 1 vs 1 tylko trzeba poprosić gwiazdki o pilnowanie rundy myślę że ceiter chętnie wypożyczy nam runde

Jak grałeś kilka rund bez botow to guinevra była lepsza niz ty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Xd bawi mnie wasza konwersacja haha ogólnie śmieszni jesteście nauczcie się grać to będziecie grać jak ja. Każdy wbija klina w 1s bo jest dobry proste. Wy jesteście słabi... Ceietr admin że rylundy udostępnia xd? Żal mi was. Gram jak w pracy jestem(tak ceiter wyjedź z cyfrowym Polsatem gdzie pracowałem 4lata temu jak na studiach byłem) z racji iż pracuje codziennie to gnije was codziennie :)
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Loser każdy wie ze grasz na botach a bez nich jesteś nikim i tyle w temacie . Ceiter może ustawić takową runde poczytaj wyżej forum bo admin pisal o tym ;)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Loser każdy wie ze grasz na botach a bez nich jesteś nikim i tyle w temacie . Ceiter może ustawić takową runde poczytaj wyżej forum bo admin pisal o tym ;)
Nie wiem skąd wzięliście info że gram na botach ale luz niech wam będzie cukiereczki.a kim ten człowiek jest że sebmoze rundy prywatne ustawiać?
 

DeletedUser206727

Guest
Nie wiem skąd wzięliście info że gram na botach ale luz niech wam będzie cukiereczki.a kim ten człowiek jest że sebmoze rundy prywatne ustawiać?

Jaki Ty jesteś żałosny Loser, dziecko drogie. Teraz na rundzie Cię jechali to ustawiłeś sobie w profilu, że wioski oddajesz przyjacielowi, żeby wstydu nie było że Cie biją. ?? Czy żeby przestali bić ??
I że o 16.40 koniec i mk gra ?? Haha.
A połowę rundy potrafiłeś mi wypisywać i obrażać. A niby miałeś nie grać...
Żałosny kłamliwy NOOBEK z Ciebie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211108-182724_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20211108-182724_Tribal wars.jpg
    115,8 KB · Wyświetlenia: 29
  • Screenshot_20211108-193001_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20211108-193001_Tribal wars.jpg
    94,3 KB · Wyświetlenia: 30
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry