rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Dobry wieczór
Czy ktoś ma jakieś wieści na temat ewentualnego utworzenia drużyny, która będzie reprezentować Polskę na międzynarodowym turnieju speedrowerowym?

Drużyny, które są zapowiadane na turniejach są następujące:

- .ae
- .de
- .gr
- .ro
- .ru
- .cz/sk
- .nl
- .fr
- .es
- Niezależny zespół .ro
- .br
- .uk
- Niezależny zespół w trakcie tworzenia
- Wciąż czekamy na odpowiedź z polskiego serwera!

Dziękuję i życzę miłego wieczoru :)
Obecnie nie słyszałam o żadnej grupie, która chciałaby wziąć udział w turnieju.
 

Flash.fr

Chłop
Wynik reakcji
3
Zapraszam chętnych do wzięcia udziału w Światowym Turnieju Speed Cup. Zapisy są do 23 sierpnia.
Więcej informacji znajdziecie w niżej stworzonym temacie:
W razie pytań możecie też pisać do mnie wiadomość prywatną i również postaram się pomóc.

Registrations are open until the 1st of September (i've done some changes)
-> I hope to see a Polish team, one of the best speed market.

https://discord.gg/rED8SjTnNP

For the .pl players who wants to participate
 
Wynik reakcji
703
Sorki ale już nie mogę patrzeć co wy robicie ;) Wróciłem do szybkich z dwa tygodnie temu po roku przerwy i wiecie co? Dalej się nic nie zmieniło ;)
Od tygodnia wbijam z chłopakami tylko po to by niemcy nie wygrywali rund. Większość rund na których jesteśmy nie wygrali, ale co jak co większość polaków na szybkich to istna kpina (nie obrażam, mówię jak jest). Ostatnio jak biliśmy niemców to nagle w nas polaczki wjechały które nawet skana nie wysłały na niemca, pluje na takich i traktuję ich jak tych germanów. Nie pozdrawiam.

Ten post tyczył się właśnie tasiora i kilku innych :) nicki zapamiętuje i jestem pamiętliwy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
32
Sorki ale już nie mogę patrzeć co wy robicie ;) Wróciłem do szybkich z dwa tygodnie temu po roku przerwy i wiecie co? Dalej się nic nie zmieniło ;)
Od tygodnia wbijam z chłopakami tylko po to by niemcy nie wygrywali rund. Większość rund na których jesteśmy nie wygrali, ale co jak co większość polaków na szybkich to istna kpina (nie obrażam, mówię jak jest). Ostatnio jak biliśmy niemców to nagle w nas polaczki wjechały które nawet skana nie wysłały na niemca, pluje na takich i traktuję ich jak tych germanów. Nie pozdrawiam.

Ten post tyczył się właśnie tasiora i kilku innych :) nicki zapamiętuje i jestem pamiętliwy.
i like <3
 
Do góry