rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
moja mysl jest taka ze i kil u i ty famazoniarz od teraz na celowniku. i potwierdzam tak jestes to na c


uwazajcie na i kill u. mial jakiegos starego screena i probowal mi wmowic ze na tej rundzie pisalem do niego o soja. fajkt keidys napisalem i menda sobie screena zrobila. ale nie dalem sie zwiesc i od teraz takie zachowanie nie bedzie tolerowane. poswiecony ofik bedzie ale dolaczyl do grona szczesliwcow jechanych na akzdej rundzie z urzedu. ps jestem neutralny z cameronem jezli nei zaatakuje 1 to ja go nei atakuje pozdro. zasluzyl
 

kon99

Chłop
Wynik reakcji
1
moja mysl jest taka ze i kil u i ty famazoniarz od teraz na celowniku. i potwierdzam tak jestes to na c


uwazajcie na i kill u. mial jakiegos starego screena i probowal mi wmowic ze na tej rundzie pisalem do niego o soja. fajkt keidys napisalem i menda sobie screena zrobila. ale nie dalem sie zwiesc i od teraz takie zachowanie nie bedzie tolerowane. poswiecony ofik bedzie ale dolaczyl do grona szczesliwcow jechanych na akzdej rundzie z urzedu. ps jestem neutralny z cameronem jezli nei zaatakuje 1 to ja go nei atakuje pozdro. zasluzyl
Zagralem z nim bo nie bylo z kim. Nie mam z nim zadnych sojuszy ani nic. Ja gram for fun a nie o zlote gacie a Ty sie spinasz. Ja ta runde deffowalem sobie. Nie musieliscie atakowac. Bronilem sie ile potrafilem. Jesli to ze komus klin wyjdzie oznacza ze mozna go cwelen nazywac no to niestaty z Tb jest cos nie tak. Nie zalezy mi na sojuszu z nikim ale nie chce takich sytuacji jak dzis. Nic zlego Tobie nie zrobilem i nie chce takich sytuacji. I jeśli chodzi o I Kill You to nie interesuje mnie jakie stosunki macie. Nie musisz mi sie tłumaczyć czy go atakowales czy nie.
 
Ostatnia edycja:

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Już myślałem że głupszym od losera się nie da być ale jego ziomki nawet jego przebijają xD
Ostatnie kilka stron to totalna porażka XD bardziej się nie cofam bo już mi się w głowie styki poprzepalały od ich "wypowiedzi". Powodzonka widać że umiecie się bawić na tych sp :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Już myślałem że głupszym od losera się nie da być ale jego ziomki nawet jego przebijają xD
Ostatnie kilka stron to totalna porażka XD bardziej się nie cofam bo już mi się w głowie styki poprzepalały od ich "wypowiedzi". Powodzonka widać że umiecie się bawić na tych sp :D
Uuu, a kim Ty jesteś ze masz takie zdanie?
 
Do góry