rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
676
Zapraszam Pw pokaże ss z rozmowy erwin odmówiles sojuszu bo podbieram ci wsie koło ciebie to co miałem czekać az wlecisz we mnie mam zdj z całej naszej rozmowy zapraszam pw wszystkich zainteresowanych :D
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
676
wstaw cala rozmowe na forum ja nie mam nic do ukrycia :D

zapytałem o sojusz odpisałeś mi cytuje ,, jak mi podbierasz wsie obok mnie '' odpisałem ,,kołomnie nic nie ma '' odpisałeś ,, to co ci poradze '' :D mam zdj jak by ktoś nie wierzył :D

Erwin przyjecie do grona znajomych nie oznacza sojuszu powtarzam ci drugi raz .. chyba pora skończyc gre ... nie pozdrawiam cię ... a i tak na marginesie pamietasz jak zwyzywales mnie na rundzie po czym przepraszaleś bo nieudostepniłeś mi komend to tak zachowuje sie normalny gracz .. Narobiło sie kidów na tych szybkich to co się dzieje to jest porażka ...

mati dawaj ze mna cue wyjasnie i zostaw oziego i dobrze ze lamei sojuesze z takim zwiezreciem jak ty i erwin tylko lamac :) dawaj ze mna zapraszam chetnie zagram of na of 3 grube by przejac i szysko w temacie rundka kazda ponizej 12 k i lecimy , zostaw piona w spokoju neich se defa spokojnie klepie a wystap ze mna cwaniaczku
gosciu ty to masz problem ze swoim ego czy jak chcem zagrac z nim z toba też moge :D tylko czemu ustawiasz off na off ja jestem graczem deffensywnym chyba nie ty decydujesz jakimi jednostkami gram po drugie znamy sie wgl typie zebrałeś koalicje na mnie dobra burzcie ile chcecie to tylko gra a wy ewidentnie macie problemy rozróżniania fikcji od rzeczywistości ... Kiedy wioski wejda za mocno ogarnij głowe i wróc to porozmawiamy jak normalni ludzie a nie wyzywasz mnie jak kidos co runde nie mg tego pisac bo zaraz mnie zgłosisz ... nie pozdrawiam

GRAM OSTANIE RUNDKI DO 20 STYCZNIA TEGO ROKU I KONCZE GRE NA SZYBKICH SYFU SIE TU NAZBIERĄŁO ZA DUŻO
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Kategorycznie odradzam sojuszu, z matixnst i punktujacyinaczej dla topki zrobią wszystko :D dla 30 pp :D
Więc jak ich zobaczycie na rundzie, tępić dziadostwo ;p
Dlatego plemiona spadły na dno ;/

dno to jedno wielkie to Ty dzadostwo tez. wszystko dal topki zorbisz w niepwoiem co wlazisz polowie serwera a pozniej podbijasz ogorkow ale przekrocony bedziesz. ciekaowstka ze los ami to matixnt a wy kose macie to zastanwaiajace i punktujacy talk samo

zabunkrowany byles co by to zmienilo tak to kazdy potrafi a of na of bez szans spamik lekak hhmmm slabiutko slabiutko
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
SZCZESLIWA 13 ? CO OCO CI CHOPDZI CZEMU SOBIE MOIM NICKIE MMORDKE WYCIERASZ? JA NASYLAM? KOGO JAK JAK SAM GRAM SOBIE NA RUNDKACH NIE ZAWIERAM SOJKOW TO KOGO MAM NASYLAC I DO TEGO NA CIEBI? NA TAKEIGO PIONASA HEHE
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
NIE wlazilem na forum od ostatnich postow wiec nei wiedzialem ale teraz juz wiem

wstaw cala rozmowe na forum ja nie mam nic do ukrycia :D

zapytałem o sojusz odpisałeś mi cytuje ,, jak mi podbierasz wsie obok mnie '' odpisałem ,,kołomnie nic nie ma '' odpisałeś ,, to co ci poradze '' :D mam zdj jak by ktoś nie wierzył :D

Erwin przyjecie do grona znajomych nie oznacza sojuszu powtarzam ci drugi raz .. chyba pora skończyc gre ... nie pozdrawiam cię ... a i tak na marginesie pamietasz jak zwyzywales mnie na rundzie po czym przepraszaleś bo nieudostepniłeś mi komend to tak zachowuje sie normalny gracz .. Narobiło sie kidów na tych szybkich to co się dzieje to jest porażka ...


gosciu ty to masz problem ze swoim ego czy jak chcem zagrac z nim z toba też moge :D tylko czemu ustawiasz off na off ja jestem graczem deffensywnym chyba nie ty decydujesz jakimi jednostkami gram po drugie znamy sie wgl typie zebrałeś koalicje na mnie dobra burzcie ile chcecie to tylko gra a wy ewidentnie macie problemy rozróżniania fikcji od rzeczywistości ... Kiedy wioski wejda za mocno ogarnij głowe i wróc to porozmawiamy jak normalni ludzie a nie wyzywasz mnie jak kidos co runde nie mg tego pisac bo zaraz mnie zgłosisz ... nie pozdrawiam

GRAM OSTANIE RUNDKI DO 20 STYCZNIA TEGO ROKU I KONCZE GRE NA SZYBKICH SYFU SIE TU NAZBIERĄŁO ZA DUŻO


bo jestes zerem. jaki to pojedynek jak ty spamujesz lekka i majac deffa? jaki to ma sens ? takich pojedynkow sie nie gra pojedynki od zawsze wygaldaly nastepujaco. - okreslona liczba wojsk do rozpoczecia atakow a przede wsyztskim posiadanie szlachty. a nie walenie lekka i zalsanianie sie deffem to jest pojedynek? nei wpsomne o tym ze gdy ty zaczeles atakwoac jeszcze jakies 2 randomowe osoby "przypadkiem " tez to zaczely robic wiec jezli faktycznie chcesz musisz sie dostosowac bo pojedynek na sp rzadzi sie swoimi prawami

a druga sprawa to czialem sie na erwinka a tutaj nagle jakies ataczki od pionasa no coz :D od tej rundki juz wiadomo kto jest kim i tzra bedzie wypatrywac ciebie pdo nowym nickiem.



btw runda z paczkami ciekawa ale ta produkcja surkow... tragedia
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
676
bo jestes zerem. jaki to pojedynek jak ty spamujesz lekka i majac deffa? jaki to ma sens ? takich pojedynkow sie nie gra pojedynki od zawsze wygaldaly nastepujaco. - okreslona liczba wojsk do rozpoczecia atakow a przede wsyztskim posiadanie szlachty. a nie walenie lekka i zalsanianie sie deffem to jest pojedynek? nei wpsomne o tym ze gdy ty zaczeles atakwoac jeszcze jakies 2 randomowe osoby "przypadkiem " tez to zaczely robic wiec jezli faktycznie chcesz musisz sie dostosowac bo pojedynek na sp rzadzi sie swoimi prawami
typie ta gra polga na taktyce a nie na waleniu off na off co mi z tego jak bym kontre dostał zastanów sie
 
Do góry