rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Wie ktoś jak zrobić kontrę tarany na tarany w 037ms?

normalnie twoje pewnie wchodziły 600 ms a wysłał zanim twoje weszły nie zapomnij ze wojska wracają o pełnej sekundzie ,

xddd co mam Ci zrobic kontre taran/taran pare msow?;d

tak kiedy będziesz , pokaz mi ta kontrę będę wysyłał 010ms i się zesrasz a nie zrobisz kontrę :)
 
Wynik reakcji
6.752
Pograj jeszcze troszkę znajdę czas to znów wbije postawić Was do pionu bo znowu dużo piszecie a będzie jak zawsze xD
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Też bym chciał to zobaczyć, myślę że z 500 ms na taka kontrę dałoby radę ale 037ms bez skryptów hmm.
Dadam i Cameron
 

V1llus?

Chłop
Wynik reakcji
1
Leci na ciebie atak i przykładowo wchodzi 17:49 i 200ms, ty juz masz na gagatka ustawiony atak i klikasz wyslij jak najblizej dojscia jego ataku czyli z 17;49 100ms zalezly jaki masz internet i zanim to klikniecie się zalaczy(tak jak obliczasz ms jak przy klinowaniu z cofki) to wraca zawsze po jego powrocie i tak o to wyglada kontra tarany na tarany np
przynajmniej kiedys tak sie robilo,chyba ze teraz macie jakies lepsze sposoby
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Leci na ciebie atak i przykładowo wchodzi 17:49 i 200ms, ty juz masz na gagatka ustawiony atak i klikasz wyslij jak najblizej dojscia jego ataku czyli z 17;49 100ms zalezly jaki masz internet i zanim to klikniecie się zalaczy(tak jak obliczasz ms jak przy klinowaniu z cofki) to wraca zawsze po jego powrocie i tak o to wyglada kontra tarany na tarany np
przynajmniej kiedys tak sie robilo,chyba ze teraz macie jakies lepsze sposoby

dlatego napisałem tam wcześniej ze będę mu wysyłał 010ms zeby wchodzili do niego inie da rady mi zrobić kontry do 100ms ale taki pro gracz jak ceiter twierdzi ze da to z chęcią to zobaczę
 
Do góry