rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.348
Tera jak już odpadliście to już nie ma focha bo się boisz że cię wywalą.
Ceiter - największa kompromitacja w repce
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Nie wierze w to co widze

GRECJA

A co do Ceitera to dobrze, ze nie zagral bo by byl jeszcze wiekszy wstyd xD

To teraz jeszcze poproszę ten meczykz nami w celu całkowitego poniżenia xd
 

DeletedUser201402

Guest
Nie no,ale żeby z grekami przegrać, dis mówił co trzeba z grekami robić
To może trzeba zebrać krzykaczy z forum którzy się nie dostali i są takimi prosami i ustawić meczyk z Grecja, widzę każdy mocny na fo bo przegrali z Grecja widocznie okazali się lepszymi bądź może coś zawiodło. Nulia loser Kapi zbierajcie drużynę z 10 osób i Gwiazdeczka ustawi wam meczyk z grecja.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Ja nic nikomu nie musze udowadniac, nasza repka to zbieranina kolegow ceitera. Zero umiejetnosci
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
To może trzeba zebrać krzykaczy z forum którzy się nie dostali i są takimi prosami i ustawić meczyk z Grecja, widzę każdy mocny na fo bo przegrali z Grecja widocznie okazali się lepszymi bądź może coś zawiodło. Nulia loser Kapi zbierajcie drużynę z 10 osób i Gwiazdeczka ustawi wam meczyk z grecja.

nie gram szybkich, ta reprezentacja to tak jak kolega wyżej napisał,zbieranina kolegów a nie żadna reprezentacja Polski i o to ludzie mają pretensje,że zebrała się grupka kolegów i nazywa się reprezentacją Polski a tak nie jest, nawet Gwiazdeczka czy ceiter pisali wcześniej że nie było czasu na zebranie ludzi itp. ja nawet nie wiedziałem,że coś takiego jest bo nie było ogłoszenia tylko dowiaduje się że jakieś lamuski reprezentują cały naród a nikt ich do tego nie upoważnił
 
Do góry