rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Nitro Cee

Miecznik
Wynik reakcji
377
NieN
Stream byłby całkiem fajną opcją, plemiona też by mogły być oglądalne
Niestety nie. Oglądało by to może z 3 osoby. I jest to całkowicie nie oglądalne bo nei widziałbyś raportów ani ruchów wojsk itd. Widziałbyś tylko ile kto ma punktów


Ktoś podrzuci link gdzie będzie rozgrywka i o której godz?
Oglądać możesz na tribalwars.net
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
No byłoby nudne, ale jakby przebudować system takich rozgrywek, byłby jakiś "komentator" który siedziałby np: z graczami na ts i opisywał co się dzieje, plus wyświetlały by się jakoś ruchy wojsk, raporty i sytuacje w wioskach to nawet nawet xd chociaż to niemożliwe xd
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
384
Im mniej mamy ludzi na ts, tym lepiej. W pewnych momentach takie osoby mogą wprowadzić niepotrzebne zamieszanie :D
A to przy atakach bywa kluczowe
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
niektóre nicki to takie mało reprezentacyjne xDDD

Nie no panowie powodzenia życzę, godnie nas reprezentujcie^^
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Skoro swoje zbiorowisko nazywasz repką, to może wyjaśnij jako kapitan reprezentacji dlaczego przegraliście z cyganami?
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Oszczałem wchodzenie w kręgi patologiczne, jak sie na treningach wyzywali xD
Czyli bedzie bez wyjasnien, ok REPKA xD
(brawo nitro, chociaz Ty)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
no nie ma
mam tylko nadzieje, że za rok zagra prawdziwa reprezentacja
na pewno mnie w niej bedzie, ale jak bedzie tam sie liczyl poziom - to Ciebie tez nie;)
milego wieczoru
 

dont do this

Chłop
Wynik reakcji
2
Ja myślę że trochę sprawiedliwiej byłoby jakieś przejrzyste zasady rekrutacji zrobić. Bo wiemy że było kilku pominiętych graczy a mają bardzo dobre srednie lp na rozegrana rundę w twspeeds.com. Może niekoniecznie chcieli grać, ale chyba lepiej właśnie uniknąć tych dyskusji i brać ludzi co teraz grają a nie stare gwiazdy co grały ostatnio 5 lat temu. Także trochę rozumiem niektórych. Ale myślę że mimo wszystko mieliśmy reprezentację prawie najmocniejsza możliwa. Co do Rumunii to jestem ciekaw raportów i jak wyglądał przebieg meczu. Od początku mieli więcej pkt. Wojska tez? Ciężko było nadrobić stracony dystans?
 

DeletedUser201402

Guest
Skoro swoje zbiorowisko nazywasz repką, to może wyjaśnij jako kapitan reprezentacji dlaczego przegraliście z cyganami?
Grałeś kiedyś na rumunskich sp jak grali gracze Repki? Nawet byś z swoim mentorem loserem nie zdążyli zrobić 24 zagrody jakby was już nie było:)
 
Do góry