rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Ale dużo Niemców wchodzi, uważajcie na was lose jak zaczyna was skanowac to znaczy że większość graczy na rundzie ma skan waszej wioski. Dzisiaj o mnie wysyłał tak priv z raportami pytałem różnych graczy każdy dostał
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Znów na bocie do farmy?
Nieźle :D
Patrzcie na staty jesli mnie odstawi to bedzie znaczyło że nieda sie wiecej wyfarmic bez bota :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
A ty to jakiś ogar jesteś, że jak ktoś szybciej coś robi, to bociarz? Boże.. Z roku na rok debili plemionowych przybywa, myślałem, że ten stan został już kilka lat temu przekroczony, ale jednak nie xD

Szybciej robi?
Wydaje mi się że klikanie farmy szybciej się nie da A mimo to s
A ty to jakiś ogar jesteś, że jak ktoś szybciej coś robi, to bociarz? Boże.. Z roku na rok debili plemionowych przybywa, myślałem, że ten stan został już kilka lat temu przekroczony, ale jednak nie xD

A ja myślałem że randomy głosu nie mają;)
 

DeletedUser136373

Guest
A ja myślałem że randomy głosu nie mają;)

Napisał dzieciak co konto na forum ma 5 lat i uważa się za nie wiadomo kogo :D Uwierz, że jak zaczynałem grać na szybkich to jeszcze nie potrafiłeś szybko odświeżyć strony, by wejść za free (za darmo 100osób), wtedy była konkurencja i prawdziwa gra, gdzie się ręcznie farmiło, budowało wioskę, sojusze i normalni ludzie -.- Nie to co teraz, idiotyczne schematy szybkich, skrypty, boty (programy i ludzie Twojego pokroju), więc czym się podniecasz? Że mnie w 6 "pocisnęliście"? No gratuluje :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Napisał dzieciak co konto na forum ma 5 lat i uważa się za nie wiadomo kogo :D Uwierz, że jak zaczynałem grać na szybkich to jeszcze nie potrafiłeś szybko odświeżyć strony, by wejść za free (za darmo 100osób), wtedy była konkurencja i prawdziwa gra, gdzie się ręcznie farmiło, budowało wioskę, sojusze i normalni ludzie -.- Nie to co teraz, idiotyczne schematy szybkich, skrypty, boty (programy i ludzie Twojego pokroju), więc czym się podniecasz? Że mnie w 6 "pocisnęliście"? No gratuluje :D

A kim Ty w ogóle jesteś?
Bo nie wiem szczerze mówiąc xd

P.S to że mam konto na FO od 5 lat nie oznacza że od tylu gram?
 

DeletedUser199633

Guest
Kto chce ze mną wbić do plemienia za 30 minut? Ważne jest dla mnie żeby szybko zrobić plemię bo wtedy jest większe wyzwanie i fajniejsze gry, bo nudne są rundy gdzie się zakłada plemię na sam koniec ^^
 

DeletedUser198199

Guest
Dzień dobry ;)
Czy obsługa gry znalazła sposób na graczy wysyłających kilkaset ataków w jednej chwili?
Widzę, iż long się szykuje, myślałam aby zagrać, jednak skutecznie zniechęca mnie ignorowanie takich zagrywek przez obsługę.
Od kilku miesięcy nie gram więc może coś się zmieniło i ja o tym nie wiem.
Spokojnego dnia
 
Do góry