rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
28
SaGaN KrrK zbanuje ktoś to w końcu?

DieGutenAltenZeiten ten pan do mnie pisał o sojusz, zgodzilem się mimo sojuszu zaczął na mnie latać skanami. Także nie polecam go jako sojusznika

Przecież o tym mówilem na ostaniej rundzie :) i ku mojemu zdziwnienu ci boci skonczyli gre po 10 min :). Cała runda przez polaków zostali zjechani a potem grali chlopaacy swoje bez żadnych botow :)
Napisałem ze lecimy w boty i około 20 graczy bylo na + po 10 min nie było nikogo :) Skoro administracja nie umie ich zbanować to sami ich zjedzimy a potem grajmy przeciwko sobie jak bylo na ostatniej rundzie :)

Pozdro vito 600 !!!
 

DeletedUser199262

Guest
No i mówi to Ceiter, który dostał po łapkach jak tylko wbił na rundę od pierwszych lepszch no name'ów i usprawidliwiał się, że "miał przerwę". A jak dostałeś fake karetę, to wyzywałeś mnie na pw, i na forum ogólne wrzuciłeś tylko moje wypowiedzi, ucinając swoje prowokacje które zapoczątkowały tak na prawdę całą dyskusję próbując odwrócić kota ogonem. Zabolało, że "wielką legendę" pojechał bez wysiłku pierwszy lepszy gracz z szybkich. Ceiter, bądźmy poważni, są żarty które mnie nie śmieszą. Już pokazałeś jaki z ciebie grajek, więc zapadnij się pod ziemię, i idź pograć w tetrisa.
 
Wynik reakcji
6.752
Ze co?xD Ziomek jak ja nawet nie wiem jaki Ty masz nick :D A to,ze mnie ktos jedzie to jedzie lol,nigdy nie robilem z siebie jakies gwiazdy ;d
I jak chcesz mozemy sie sprawdzic ^^

Po pierwsze chlopczyku mozesz do swoich kolegow z piaskownicy pisac,po 2 jak mnie pojechales to mnie pojechales proste,czego w ogole sobie nie przypominam ;) I na pewno pierwszy Cie nie zaczalem wyzywac wiec pisz bajeczki dalej ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Naprawdę ktoś wrzuca na Ceitera że został zjechany przez randomów? Grałeś przeciw 3 niemcom na międzynarodowych skryptach? Na Camerona i Preatoriana z Dadamem na VPNie? Jeśli nie to możesz sobie twoje posty w pewne miejsce wsadzić :D Zjechany przez 'pierwszego lepszego', zagraj sobie na nich później się wypowiadaj hahaah
 

DeletedUser199262

Guest
Ceiter, ale ty jesteś jakimś no namem i do tego atencjuszem. Nie powinieneś się w ogóle wypowiadać na forum bez pozwolenia. Przypomnij sobie, jak próbowałeś zmanipulować rozmowę, wrzucając na to forum tylko wyiadomości które ja wysyłałem, pomijając początek rozmowy który był prowokacją z twojej strony. Bardzo, proszę, jesli chcesz stracić ostatni szacunek który masz wśród społeczności tej gry, skończ się ośmieszać i nie pisz więcej w tym temacie.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Pchełka skończ kiedyś runde chociaż w top3, albo wbij na rundę bez Ramajda póki co też nie powinieneś pisać tu bez pozwolenia
 

DeletedUser199262

Guest
DieGutenAltenZeiten ten pan do mnie pisał o sojusz, zgodzilem się mimo sojuszu zaczął na mnie latać skanami. Także nie polecam go jako sojusznika
Molter, a ty czasem tym postem nie przyszedłeś się wypłakać pisząc ta wiadomość :) ? Kolejny raz pokazujesz jaki z ciebie hipokryta, jak Kali kraść to dobrze, jak Kaliemu ukraść to cały świat zły. Abstrahując od tego że twierdzisz że nie podpisujesz z nikim sojuszy. No jednak je podpisujesz kłamczuszku. Kolejny raz, pokazujesz swoją hipokryzję chłopczyku.
 
Wynik reakcji
6.752
Ceiter, ale ty jesteś jakimś no namem i do tego atencjuszem. Nie powinieneś się w ogóle wypowiadać na forum bez pozwolenia. Przypomnij sobie, jak próbowałeś zmanipulować rozmowę, wrzucając na to forum tylko wyiadomości które ja wysyłałem, pomijając początek rozmowy który był prowokacją z twojej strony. Bardzo, proszę, jesli chcesz stracić ostatni szacunek który masz wśród społeczności tej gry, skończ się ośmieszać i nie pisz więcej w tym temacie.
A no tak pchelka osoba,ktora nic nie osiagnela a tylko duzo pisze na FO :D Szacunek pokroju takiej osoby jak Ty? W ogole mnie nie obchodzi co o mnie sadzisz jestes po prostu zwyklą osobą,ktora w grze nic nie pokazuje ;) A moze pokaz jakies swoje osiagniecia hahahha :D Jakies top 1 na sp jest? Czy jestes tylko przydupasem do klepania deffa/wysylania skana ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199262

Guest
Pchełka skończ kiedyś runde chociaż w top3, albo wbij na rundę bez Ramajda póki co też nie powinieneś pisać tu bez pozwolenia
Ale kim ty jesteś chłopczyku, żeby mi mówić co mam robić? Sterdyów się najadłeś, zrobiłeś sobie selfie w lustrze i myślisz że jesteś groźny xDDDDD Jesteś największym pionkiem w tej grze co już nie raz pokazaliśmy na forum odsłaniając twoje nieczyste zagrania. Jak ty zawierasz fake sojusze to jest super, jak ktoś zawrze fake sojusz z tobą to wbijasz na forum z płaczem. No chłopie, opamiętaj się i minimum pokory wykaż.
 

DeletedUser180001

Guest
A ty jesteś niby jesteś lepszy ?
Dawno Cie nie wiedziałem na szybkich (wbij to chętnie pogram z Tobą w team nawet ^^)

/ Zapomniałem wbijacie zawsze 3 rundy w tygodniu albo częściej, ja zagrałem 4 rundy w ciągu 1.5 miesiąca i od razu komentarze, tylko sie zjawie na rundzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
A ty jesteś niby jesteś lepszy ?
Dawno Cie nie wiedziałem na szybkich (wbij to chętnie pogram z Tobą w team nawet ^^)

/ Zapomniałem wbijacie zawsze 3 rundy w tygodniu albo częściej, ja zagrałem 4 rundy w ciągu 1.5 miesiąca i od razu komentarze, tylko sie zjawie na rundzie.


ramajad prosze cię xd wbij to podeffejuesz ;p
 
Wynik reakcji
28
Nom, wygrałem tylko 3 światy, + zdobyłem top1 na jednym z nich, ale nic nie osiągnąłem. Ty za to dużo osiągnąłeś, tak dużo, że wbiłem na jedną runde szybkich na której byłeś, JEDNĄ RUNDĘ podkreślam, i cię wielka legendo poskładałem bez większego wysiłku, na tyle cię to zabolało że mnie w grze zwyzywałeś i na forum wrzuciłeś uciętą rozmowę ;) Zabolało co?


nie porównuj wolnych, do szybkich.., Bo na sp byle random moze cie zaskoczyc ;]
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Ale kim ty jesteś chłopczyku, żeby mi mówić co mam robić? Sterdyów się najadłeś, zrobiłeś sobie selfie w lustrze i myślisz że jesteś groźny xDDDDD Jesteś największym pionkiem w tej grze co już nie raz pokazaliśmy na forum odsłaniając twoje nieczyste zagrania. Jak ty zawierasz fake sojusze to jest super, jak ktoś zawrze fake sojusz z tobą to wbijasz na forum z płaczem. No chłopie, opamiętaj się i minimum pokory wykaż.

Przed każdą rundą i przed wejściem tutaj wstrzykuje sterydy dlatego nie mam pokory, a co do moich nieczystych zagrań fajny sen miałeś o_O
 
Do góry