rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
703
Mnie denerwuje, że wchodzą sobie jakieś kasztany z niemiec i anglii i jadą na skryptach i wysyłają po 200 ataków w sekundę. Nic im to nie daje, ale tak czy inaczej wkurza mnie to
 

DeletedUser180001

Guest
Spytaj losera on ma pewnie takie same skrypty bo gra cały czas to nie możliwe by ręcznie tak wygrywał każdą rundkę :p:p
 

DeletedUser198393

Guest
Czekam na ssy z moim udzialem nobie. Taki cwany a zero klasy. Pocwicz

Hmm Mam je jak ktoś chce je zobaczyć to zapraszam na pw:) przeczytaj regulamin dlaczego nie wstawiam:) Noob który zjechał losera to się jeszcze bardziej poniżasz ;0 jakby nie twój kumpel nie lojalny (złamał soja) bym cie zrobil jak "coś"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Hmm Mam je jak ktoś chce je zobaczyć to zapraszam na pw:) przeczytaj regulamin dlaczego nie wstawiam:) Noob który zjechał losera to się jeszcze bardziej poniżasz ;0 jakby nie twój kumpel nie lojalny (złamał soja) bym cie zrobil jak ....
Buhahhaha jestes smieszny chlopczyku. Zawsze lizesz zmieniles nick i walisz dwulicowy jestes.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Po co się tak nawzajem obrażacie? To faktycznie potrafi być irytujące jak marnuje się 3 godziny na grę i w jednej chwili wszystko traci ale pamiętajcie że gra się po to żeby pograć raz się wygrywa raz się przegrywa. Jakbyście wygrywali każdą rundę i nie mieli przeciwników nadal mielibyście przyjemność z grania rund? Każdy gra inaczej niektórzy lubią nasyłac innych graczy na jednego, inni wola grać samemu nikt nie jest gorszy ani lepszy
 

DeletedUser198393

Guest
Gosc oszukuje wszystkich. Nawet tegonoba dwoch poteznych zjechal i zlamal sijusz xd. Takich jak erwin trzeba karac by go nauczyc zasad
Typie jak ja mogłem złamać sojka z dwóch poteżnych graczy jak ja go znam i to jest mój dobry znaj znamy sie już pare lat, A nick nie zmieniłem lecz mialem tam pp wiec wbiłem ;) Nadal gram tez pod destrodresie ;) Podludziem to ty akurat jestes każdemu pupe lizesz;) a płaczesz dlatego ze cie jadę, nie rozumiem takich ludzi jak ty , chcesz to ci moge dac twoje ss z rapków jak zostałeś pojechany :p jeśli zrobi Ci to jakąkolwiek przyjemność to możemy zagrać 1vs1 bez twoich podwładnych ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser198393

Guest
Nie podam ci tego tutaj ponieważ jest RODO.

Podbić nie podbiłem bo pawwe złamał soja i na mnie poleciał




to co chcesz to 1vs1?
 
Do góry