rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Gościu dostawałeś lanie zawsze ode mnie jednego i nie szukaj wytłumaczenia XD
z resztą każdy wie że ty masz x przydupasów XDDD
 

DeletedUser199262

Guest
Dzieciaki, znowu poruszacie temat ataków 5vs1... Kolejny raz wam napiszę, jak nazywa się gra? Plemiona. Liczba mnoga. Nie 1vs1 challenge. Chcecie grać 1vs1 to grajcie w tetrisa albo w warcaby. Największa hipokryzja to słowa destro i detoxa, przecież jak macie okazje grać w grupie to też gracie w grupie i atakujecie w kilku. Ale jak was zaatakują w grupie to już łzy w oczach i tupanie nóżkami że jak tak można atakować w kilku xD Hipokryzja, amnezja, bezczelność?
Ktoś tam też pisał, że może wyjść z każdym, polecam bardziej wyłączyć czasami komputer i wyjść z domu.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Ma ktoś może screen raportu z wczorajszej rundy bash z ataku Frostbeule szlachtą?
 

DeletedUser180001

Guest
Hm to już chyba nie można wbić sobie pograć rundek by go potem nie obsmarowali na forum ?
Zapomniałem, że każdy wie najlepiej kto atakował nawet jak nie grał danej rundy.
 
Wynik reakcji
6.752
To prawda, a skad wiesz jakie mam stanowisko?
Jesli nie masz do powiedzenia nic konkretnego to zamilcz bo wlasnie pokazales ostatnio swoj poziom 2vs1 i zadowolony buhaha
Wyczyscilem Cie sama lekka i zostala ponad połowa wiec nie wiem czym się chwalisz XD A no tak ludzie,którzy wbijali na mnie bez skanu sama lekka to tez nie od Ciebie xD Jaki Ty jesteś przykry to szkoda gadac, zryty leb przez plemsy ;) Do zobaczenia na rundach jak bede mial czas bedzie taki sam placz jak teraz bo przeciez nikt Cie nie jedzie 1v1 zawsze w kilku :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wyczyscilem Cie sama lekka i zostala ponad połowa wiec nie wiem czym się chwalisz XD A no tak ludzie,którzy wbijali na mnie bez skanu sama lekka to tez nie od Ciebie xD Jaki Ty jesteś przykry to szkoda gadac, zryty leb przez plemsy ;) Do zobaczenia na rundach jak bede mial czas bedzie taki sam placz jak teraz bo przeciez nikt Cie nie jedzie 1v1 zawsze w kilku :)
No, bo tak jest co man nagrywac teraz?
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Chyba nie ma za dużo graczy z topki w wieku szkolnym, w upał po pracy myśli się tylko o łóżku zimnym napoju i wiatraku
 
Do góry