rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Niedobrzy jesteście, żaden się nie odezwał, że ustawienia się nie zgadzają, ostatni raz ustawiałam rundy na śpiącego: D następnym razem pójdę spać i najwyżej będą dopiero jak wstanę.
 

DeletedUser150331

Guest
siema,pod jakim linkiem można teraz sprawdzać sezony sp?
kiedyś to był twtotal.net a teraz?
 

DeletedUser172015

Guest
ma ktoś ochotę pograć rundkę o 16? Gotowy do współpracy:DD chyba że chcecie sie lać to zapraszam :D


dawno nie grałem ale myślę że dam rade

A z detoxem też chciałbym sie bić tylko on mi pisze że nie ma czasu a wbija praktycznie raz dziennie na szybkie xD śmieszny grajek

Ostatnie sp jakiw gralem to te w ktorych wynikl konfilkt z loserem. Nie mam juz z kim grac. Ale destrodres bez zadnego ale mozemy sie pojedynkowac off na off 15k max 3 szlachty limit atakow ppwiedzmy 6. Smialo. Jedyne co na rundkach robiles to deffowales sie i mi spamowales lekka cale rundy a to wiadomo- bede tempil. Ani razu cie offem nie widziale. I dla mnie tlumacEnie ze mnie bija to zadne tlumacEnie. Mnie zawsze atakuja defiarze i nigdy deffem nie gran moze raz ale jestem kiepski i nie mam honorku atakowac pffiarzy lekka wysylac i. 20 atakow lekka na minute :) tak jak to wy macie w zwyczaju. Wyczyszcze jednego to zaraz teesowi pomagierzy sie rzucaja sp nie maja sensu. 1 vs1 na tych zasadach co podalem moge z kazdym wyjsc. A taki werumek i destrodres na pierwzzy ogien. Ten snakin mnie ciekawi ladnie gral ale jak konczy to niexh powie kim jest dosc wypocin

Acha do mojej listy wrogow publicznych dolacza barca2 zwany czarnym szlachta. Co do losera jak wbije na rudnke zataakuje pierwszy ok natomiast ja 1 nie bede. Dla mnie wspolpraca zerwana ale na rundach moge traktowac cie jako duch ze wzglad na stare dzieje ale. Jak bedzieaz atakowal nie ma problemu masz 300+ zwyciestw wiec na pewno nawwt podejscia nie mam hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
One Loser mega klasa na tej rundzie i gratulacje!
Aż chcę się znów grać gdy można rywalizować z tak ogar graczami! :)
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.287
Warto poklikać czasem na SP czy już nie bardzo? Bo nie kojarzę za bardzo nikogo z poprzednich gierek ;|

@straszgo może powrót i zobaczymy kto więcej pamięta? xd
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
erwin3532 łamacz sojuszy. gosc ktory gra z calym serwerm i ma sojusz z kazdym na jedna osobe dzieki temu wygrywa rundy nie ma kompletnie zadnych umjetnosci... no coz bywa ze ktos musi byc gorszy i kazdego nasylac... ale ludzie mijecie honor bo erwin gosc wbija kose w plecy i jeszcze sie cieszy.. sp juz zeszy dawno na psy dzieki takim ludzia
 

DeletedUser198393

Guest
Detox Dużo osób potwierdzi że gram również offem

Lecz nie można dać się odkryć wrogą tak jak to Ty to robisz bo każdy wie że grasz offem i nie ugrasz żadnej rundy takim podejściem


Gram deffem jak widze ustawienia pod deffem a to że atakuje lekką 20 ataków w sec to chyba dobrze bo nie cofniesz offa przynajmniej nie jestem jednym z tych bociarzy co mają skrypty na ms i walą kontry na 0-10 ms

Wiem, wiem że Ty tylko tak piszesz bo piszesz a na prawdziwo wbijasz wemnie co rundę praktycznie którą grasz masz rację że się deffuje gdy nie mam wystarczająco czasu na grę offem

a 2 sprawa że nikt jużz nie leci 1vs1 tylko jak walną to w 5... Sp schodzą na psy. Jakby jeszcze szanowna administracja nie dawała by banów bezpodstawnie było by lepiej.

Pogra ktoś jutro lub w Niedziele?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Szczerze?
Odpuściłem tą runde.
Zacząłeś atakować wtopiłem offy i odpuściłem także no xd

zapraszam na runde od 26pkt :)
Miales 14wsi ja 7 jak mozna offy wtopic i przestac grac xd zenua... Szumix nie raz ci pokazalem ze na 26pkt przegrasz... Hak sa takie rundy rano to od 8 do 9 bez szans jestem bo na tel gram.
 
Do góry