rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.752
ramajadzienie raz pokazałes atakuac mnie w 3 z dresem i jakims randomem ze jestes miernota. jak dostales kilka karet ode mnie to skonczyles grac. specjalnie jak wbiles napisałem do plemienia zeby cie nie bili bo ty jestes dla mnie truskawka na torcie xd. nie raz pokazałes ze jestes poprostu słaby. nie powiesz ile razy cie zjechalem do 0 a ty broniles sie pleminym deffem xd. POprostu jestes slabiakiem, wbije kiedys na wieczorna runde to sie pobawimy :)
A Ty jaki poziom reprezentujesz prócz jechania po rodzicach jak ktoś Cię pojedzie?xD
 

DeletedUser199293

Guest
z tego co się orientuje to loser nie reprezentuje żadnego poziomu, jedno wielkie zero. wystarczy jeden atak na niego, a od razu leci stoo wiadomości i wyskakuje z japką, jak mała dziewczynka.
#TEAMRAMAJAD <3
 

DeletedUser199310

Guest
To mogła być jedna z najlepszych rund jakie grałem #13738 :p

Edit: chyba to koniec mojej przygody z plemionami na długi czas ;p Zagram ostatnią rundę za 10 minut i spadam. Miło było
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199310

Guest
Plemiona są fajne, ale obowiązki wzywają ;p Wpadnę tylko zobaczyć wynik pojedynku dwóch legend jeśli się odbędzie
 

DeletedUser199262

Guest
”Od razu mówię że tego nie czytam pchelka” no to świadczy o tym jaki z ciebie obłudnik, łamiesz regulamin gry, zawierasz fake sojusze, ale najlepiej widzieć to co chcesz widzieć, i zapierać się rękami i nogami że jest super, i tuptać nóżkami nie dopuszczając do siebie faktów. Uczepiłem się ciebie bo jesteś judaszem i obłudnikiem, łamiącym regulamin gry, i takich kombinatorów będę tępił. Jesteś rakiem szybkich. Urka burka szef podwórka.
”Support nie widzi multikonta jeśli nie są odpalone jednocześnie z tego samego połączenia” chłopaku, przeczytaj regulamin gry:
§4) Konta
  1. Każdy gracz może mieć tylko jedno konto na danym świecie. Można grać tym samym kontem na wielu światach lub posiadać na Plemionach parę kont, o ile nie są one aktywne na tym samym świecie.
To się tyczy również szybkich. Powiedz czego tu nie rozumiesz i po co dyskutujesz? Używaj mózgu zanim coś napiszesz. Po co się wypowiadasz w myśl zasady ”nie wiem, ale co z tego, i tak się wypowiem” ?

Edit: chyba to koniec mojej przygody z plemionami na długi czas ;p Zagram ostatnią rundę za 10 minut i spadam. Miło było
W sensie 10 nowe konto założysz i będziesz się czaił, bo wiesz że randomów nikt nie atakuje? Snakin, eranos i jeszcze inne nicki których używasz (ramajad mi podał) pójdą w zapomnienie, ale będziesz grał na nowych nickach? Stary, nazywaj rzeczy po imieniu, gra na nowym nicku to nie jest zakończenie przygody z szybkimi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Detox-112 zostaje usuniety z grona moich towarzyszy broni dnia 29.04.2019
Powod- zlamanie sojuszu osobistego
Bez podrowien - one loser

Jedynie moim wroga moge powiedziec zeby popatrzyli sobie na moj avek konkretnie na nick zeby sie przyzwyczajali jak beda leciec z tego nicku 4 krzyzyki w prawym gornym rogu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser197951

Guest
siemanko, zapraszam na rundę o 20 :D Chętnie się z kimś potrzaskam, szczególnie mile widziany detoxik, pozdro
Akases
 

DeletedUser180001

Guest
-oneloser napisał:
ramajadzienie raz pokazałes atakuac mnie w 3 z dresem i jakims randomem ze jestes miernota. jak dostales kilka karet ode mnie to skonczyles grac. specjalnie jak wbiles napisałem do plemienia zeby cie nie bili bo ty jestes dla mnie truskawka na torcie xd. nie raz pokazałes ze jestes poprostu słaby. nie powiesz ile razy cie zjechalem do 0 a ty broniles sie pleminym deffem xd. POprostu jestes slabiakiem, wbije kiedys na wieczorna runde to sie pobawimy :)

Mówiłeś o tej rundzie porannej od 12k na start ?
Powodzenia ale pokazałeś na tej rundzie tyle co nic szczególnego (gracz z plemienia Cie zdefował gdy atakowałem, więc miałeś czas na zrobienie sobie połowek offów i dużo szlacht farmiąc barbarki).
Na koniec jak patrzyłem miał twój współplemieniec ponad 300 tys wspierającego.
Skończyłem grać bo nie bardzo mi pasują duże wioski startowe na szybkich ale oczywiście ty grasz wszystkie więc tego nie zrozumiesz.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Mówiłeś o tej rundzie porannej od 12k na start ?
Powodzenia ale pokazałeś na tej rundzie tyle co nic szczególnego (gracz z plemienia Cie zdefował gdy atakowałem, więc miałeś czas na zrobienie sobie połowek offów i dużo szlacht farmiąc barbarki).
Na koniec jak patrzyłem miał twój współplemieniec ponad 300 tys wspierającego.
Skończyłem grać bo nie bardzo mi pasują duże wioski startowe na szybkich ale oczywiście ty grasz wszystkie więc tego nie zrozumiesz.
Xd ty plemianie nie miales? W trojke mnie waliliscie xd zalisny typ jedtes
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Ramajd jak z kimś walczy atakuje plemieniem jedna osobę to wtedy jest okej, jak jego atakują plemieniem to wtedy jest nie uczciwie
 

DeletedUser198393

Guest
ma ktoś ochotę pograć rundkę o 16? Gotowy do współpracy:DD chyba że chcecie sie lać to zapraszam :D


dawno nie grałem ale myślę że dam rade

A z detoxem też chciałbym sie bić tylko on mi pisze że nie ma czasu a wbija praktycznie raz dziennie na szybkie xD śmieszny grajek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser198393

Guest
Loser ja mam to codziennie jak wbije więc wiesz od 2 do 5 graczy mnie atakuje co rundę xD ktos na mnie ludzi nasyła ale zz czassem sie dowiem kto xD
 
Do góry