rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
XDD znów jakieś spiny wyjaśnijcie to na 1vs1



Mam pytanie


Ile pp trzeba dać za swoją rundkę? Wiem że kiedyś takie coś było

Z tego co ja wiem to był serwer, gdzie można było wykupić rundę, ale nie na Polskich plemionach. Przynajmniej nie za moich czasów. Nie ustawiamy prywatnych rund. Ale zdaje mi się też ,że tamto też już nie działa i nie można wykupić takiej rundy.
 

DeletedUser178225

Guest
Serwer tamten został już zamknięty. Na francuskich chyba można wykupić.
 

DeletedUser199310

Guest
Tu akurat zgodzę się z CoTyTutajRobisz*. Mam wrażenie, że bana za narzędzia automatyzujące dostaje się z miejsca za przekroczenie liczby żądań w określonym czasie, który zwłaszcza na światach z mnóstwem wiosek ma duży potencjał być wymierzony nieuczciwie. Nie mam wątpliwości co do chęci supportu stworzenia uczciwej rozgrywki i wyeliminowania osób które to uniemożliwiają, ale też mam wątpliwości co do celności wymierzenia kar.
 

DeletedUser199310

Guest
Wy myślicie że zmiany nicków są dlatego, że takie prosy jak wy dojeżdżają raz za razem gracza i dlatego musi się ukrywać pod inną nazwą. Prawda jest taka, że odkąd zostały wprowadzone 100PP za każdy rok gry, to do spontanicznej gry w szybkie jest to najlepsza opcja, jeśli nie chce się wydawać pieniędzy. Ale pompowanie ego zawsze jest przyjemne więc pewnie ta wizja mniej wam odpowiada ;)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
No właśnie, ja znalazłem haslo do Czysciciela, na koncie miałem 1000 PP za lata gry i nie przypominam sobie żebym ukrywał swój prawdziwy nick.

Nie wiem kim jesteś Karma, ale przypuszczam że jednym z tych graczy którzy zaraz po ochronie atakują wszystkim co mają włącznie z pikinierami myśląc że opóźnisz nam rozwój ja czasem nawet pozwalam się wam rozwinąć jak jesteście obok żeby przejąć coś szybko na deffa
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser199293

Guest
no co Ty, ja samymi białymi konikami atakuje, oczywiście dopóki mi się ochrona nie skończy, bo potem robię się szybko na szaro.
 

DeletedUser178225

Guest
A czy pp jest wyznacznikiem czyjegoś poziomu gry XDDD
jeśli według was tak to mam 5,4k pp.
 

DeletedUser199262

Guest
"Prawda jest taka, że odkąd zostały wprowadzone 100PP za każdy rok gry, to do spontanicznej gry w szybkie jest to najlepsza opcja, jeśli nie chce się wydawać pieniędzy." - 100 pp stawka większa niż życie. O giełdzie premium słyszał? Stary, są ludzie co po 100k pp na świat są w stanie wyciągnąć. Ja bez większego wysiłku wyciągam 5-7k na każdy nowy świat z giełdą, klikając dwa-trzy razy dziennie i nie farmiąc. Już nie mydl oczu Snakin, bo każdy wie że zmieniacie te nicki żeby się przyczaić bo randomów nikt nie atakuje, 100pp za rok gry jako motywacja do oszczędności i grania na innym koncie, no kto w takie bajki wierzy?
"nie przypominam sobie żebym ukrywał swój prawdziwy nick." - czyli twoją logiką, gra na innym nicku to nie jest ukrywanie nicku? Sam nie wierzysz w to co piszesz. Dodatkowo molterku napisałeś: "No właśnie, ja znalazłem haslo do Czysciciela, na koncie miałem 1000 PP za lata" a potem napisałeś "Biedny jesteś, ja bez kupowania mam koło 4k PP łacznie". To taki bogaty, że masz 4k pp zarobione w grze, ale jednak 100pp ci było szkoda z tego wydać? Toż to jedna wypowiedź wyklucza drugą.
Panowie, szanujmy się, bo ja na prawdę znam się na żartach, ale są takie które mnie nie śmieszą. Albo jak już opowiadacie bajki, to ustalcie jedną spójną wersję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Nie rozumiem o czym napisałeś, znalazłem hasło zobaczyłem że mam tam 1000PP które mi się nigdzie nie przydadzą i mogę je spokojnie wydać na SP więc gram tym nickiem, wyżej sam pisałeś że mam taki sam avatar jak na Molterze a po wejściu nowym nickiem napisalem do osób które znałem więc przed czym się miałem ukrywać skoro nie mam i nie miałem żadnych stałych wrogów, to z kim walczę jest zależne od tego koło kogo mnie wyrzuci. Wyłącz komputer i pooddychaj świeżym powietrzem
 

DeletedUser199262

Guest
"Wyłącz komputer i pooddychaj świeżym powietrzem" - zawsze jak się mieszasz w zeznaniach stosujesz pozamerytoryczny sposób argumentowania?
Stary, jak nie masz wrogów stałych, masz chociażby mnie czy Getto, czy Losera, więc skończ opowiadać bajki. Dobrze wiesz, że randomów nikt nie atakuje to się chowasz za nickami tak jak Snakin, a avatar dałeś ten sam bo po prostu myślałeś że nikt nie wyczai.
 

DeletedUser199310

Guest
Mówisz że każdy na szybkich który zmienia nick, to gracz który chce się ukryć przed dojeżdżaniem lepszych graczy, czy tylko ja i Molter?
 
Wynik reakcji
2.870
To jest po prostu żenada co Wy w tym supporcie robicie.
Ludzie dostają BANY za NIC. A -one loser wysyła po 300 ataków w około minutę i nic z tym nie robicie!!!

Wy dajecie bany za to, że ktoś ma przewagę nad kimś, czy jak ?

Mam radę do supportu. Zakończcie lepiej współpracę z tą grą bo ją niszczycie. Jeszcze jakbyście dali dowód czarno na białym za co ban. Jakiś Screenshot czy coś, ale nie bo po co ?

#supportout
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry