rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
28
Ja sojki łamię? To Ty mnie pierwszy zacząłeś skanować,a jak się na przebiłeś to pisałeś,że pomyłka :D beka

Weź dzieciaku nie pisałem ze pomyłka, tylko ze ucieczke mialem ustawiona na ciebie, tak jak ty na mnie miałeś. Przesyłałem ci rapki jak sie lałem z mikim i jak wtopiłem na nim offa szkoda bardzo, ze jak dostałeś raport o tym jak wtopiłem 3/4 offa to dopiero na mnie poleciałeś a nie zaraz "niby bo poim skanie" prosie.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.864
Weź dzieciaku nie pisałem ze pomyłka, tylko ze ucieczke mialem ustawiona na ciebie, tak jak ty na mnie miałeś. Przesyłałem ci rapki jak sie lałem z mikim i jak wtopiłem na nim offa szkoda bardzo, ze jak dostałeś raport o tym jak wtopiłem 3/4 offa to dopiero na mnie poleciałeś a nie zaraz "niby bo poim skanie" prosie.
typowe na sp
co w tym specjalnego?
 

DeletedUser197662

Guest
Pozdrawiam wszystkich raz jeszcze. Może ktoś jest zainteresowany, czasami publikuję filmy na moim kanale. Ceiter Zwracam się do ciebie, mówisz, że jesteś silnym graczem. Chcę z tobą walczyć, żeby stać się lepszym.
 
Wynik reakcji
28
ty mnie ?xd jak zwykle daleko z tylu byles ;p

w gimnazjum nie, pamietam jak nie umialeś klinować i pisałeś, że net ci zamulił, znowu net zamulił teraz komp zamulił :D ale to stare czasy :D

Plemię PIONY zostało założone przez *Energy Shots. Jeśli masz pytanie, skieruj się do *Energy Shots.


Tak myslałem. Zebym wiedział ze too ty detoox to bys nie dograł nawet do pałacu wtedy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197951

Guest
Jeśli ktoś chce darmowe 30pp XD to zapraszam na SP teraz,mogę dodać kogoś do plemienia.
 

DeletedUser197951

Guest
Jeśli ktoś jest zainteresowany,aby poprawić swojego skilla na SP to zapraszam na mój poradnik,może komuś się przyda,pozdro !
 

DeletedUser178225

Guest
Kogo Ty chcesz uczyć? nie wydaje mi się by ktoś jeszcze w tych czasach korzystał z durnych poradników XD
 

DeletedUser187762

Guest
Sir Earen, zna go ktoś ze starych sp? twierdzi że zna Ceitera i całą reszte xD
 

DeletedUser187762

Guest
Podoba mi się ta cenzura na forum, nawet nie można kogoś ostrzec przed ludzimi, bo ktoś lubi usuwać posty :)

To nie dziala dobrze na community gwiazdeczka, coraz mniej graczy komunikuje się na forum - szczególnie jak posty, wnoszące sporo do rund są usuwane.
 
Do góry